M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2020 - 17:27
byron: Toť otázka přímo do pranice...:-).
ST |
02.02.2020 - 22:21
Kapka: Úsměv a ST
|
02.02.2020 - 20:12
M.A.Rek: zenge: ttragelaf: Tara: Ringo: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: byron:
Poděkování všem, zatím s úsměvem, i smíchem se zajík Arây N. Amrmic... |
02.02.2020 - 20:03
Lilith: ST pro zavirovaného šprýmaře :-)
|
02.02.2020 - 19:51
|
02.02.2020 - 19:50
Kajuta: ST..
|
02.02.2020 - 19:15
M.A.Rek: Ringo: Ano, asi jsi uhodil hlavičkou o hřebíček, jsem zavirovaný šprýmař. ;O)
|
02.02.2020 - 18:36
Psavec: Dám ST.
|
02.02.2020 - 16:51
Ringo: Marku ty jsi úplně prolezlý (neplést si s vlezlý). Musím to upřesnit – jsi notně zavirovaný vtipem a humorem. Alespoň dle mého laického názoru.
|
02.02.2020 - 15:34
matousekKkrejca: Jo jo... ST*
|
02.02.2020 - 14:24
byron: Jo...tak asi tak nějak. K tomu není co dodat.
Snad jen ST. |
02.02.2020 - 13:25
ttragelaf: zvýšíme daně
zvýšíme daně zvýšíme daně zvýšíme daně zvýšíme daně zvýšíme daně .................. aby bylo v budovách teplo aby bylo v budovách osvětlení od stěn odraženého světla podle ¨správného úhlu a správné vlnové délky podle časopisu SCIENCE |
02.02.2020 - 12:24
Tara: STručnost tvé tvorbě svědčí, Marku!
|
02.02.2020 - 11:36
zenge: st mé občasné
neb není času;-) |
01.02.2020 - 18:55
Lilith: Tolik si viděl...
ST* |
01.02.2020 - 17:49
Kajuta: ST .)
|
01.02.2020 - 13:22
matousekKkrejca: Smekám ST***
|
31.01.2020 - 21:40
ttragelaf: M.A.Rek:
dobrý člověk: 1, jest pantáta Hájek Boženy Němcové 2, podle slov, poznáš člověka |
31.01.2020 - 21:38
M.A.Rek: ttragelaf:
Rudnou mi líce a mumlám děkuju, však ptám se: Jak to můžeš vědět, což jsi mne chutnal? Víš jak šmakuju? Díky ;O) |
31.01.2020 - 21:30
|


