M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2020 - 19:48
Lilith: ST
05.02.2020 - 15:57
Kapka: ST
05.02.2020 - 11:01
05.02.2020 - 10:49
Tara: Sněhu proSTá zima u nás není... dnes v noci napadlo - bílo /i k nastuzení :-)/
04.02.2020 - 20:47
M.A.Rek: René Vulkán:
Jo, má to i další velké mínus,
že ty jsi ta samice,
aby si neusmyslel
ten Rus...
04.02.2020 - 17:53
René Vulkán: mám jedno velký plus
imunitu na koronavirus
já a ještě jeden Rus

Při veškeré prevenci
desinfekci v kredenci
při veškeré osvětě
zbudem sami na světě

to má i jedno velký mínus
... a sice
že ten Rus
není samice
04.02.2020 - 12:31
ttragelaf: podepíši marka
...myslím v těchto souvislostech
že by bylo vhodné
dobré a žádoucí
ve své podstatě
vlastně
nezbytné
.
.
.
.
.
.
.

.
(aby nebe
....bylo blankytné !)
04.02.2020 - 10:35
M.A.Rek: Kapka: vavaoko: I Vám dukuji.
04.02.2020 - 10:34
M.A.Rek: vavaoko: ttragelaf: Ringo: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Díky Vám všam za nakouknutí i milé komentáře.
04.02.2020 - 10:33
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
04.02.2020 - 10:32
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
04.02.2020 - 09:06
M.A.Rek: vavaoko: Ano, ta věta "Milujeme Evropu, ale nenávidíme EU!" mi též utkvěla v paměti. Do určité míry s tím nemohu nesouhlasit, snad bych to jen za sebe upravil na "Miluji Evropu, ale nenávidím EU, jak sebedestrukčně se snaží chovat!". Ale zmíním ještě jeden citát - "Ze dvou zel si vybírej vždy to menší..." Proto volím EU. Jen bych ji rád trochu jinou.
Po rozvodech a rozchodech dochází často k sebereflexi - Kde se stala chyba? Je i na mé straně? -, ale u té dámy z pevniny zatím nic takového nevidím.
04.02.2020 - 09:05
04.02.2020 - 08:24
vavaoko: Já myslím, že jim to udělá jedině dobře. Snad jsi to také slyšel: "Milujeme Evropu, ale nenávidíme EU!" To je všeříkající a já to vidím stejně.
Máš ST
04.02.2020 - 08:14
03.02.2020 - 22:09
Psavec: ST.
03.02.2020 - 21:06
Kapka: ST
03.02.2020 - 19:42
M.A.Rek: Tara: To víš, že dovolím. A rád, Taro. Byla to jen taková pětiminutovka od nápadu, ale s -é & -u Ti dávám za pravdu, a budu to muset natáhnout aspoň na dvacetiminutovku, a věnovat se učesání. Jeden archaismus mi už tolik nevadí, to bych si totiž musel vadit i sám. :O) A děkuju.
03.02.2020 - 19:24
Tara: JeSTli dovolíš, nápad - myšlenka - fajn, zpracování, třeba to ukončování slov jednotvárně na -é + -u a archaismy /prosta/mi kazí zážitek...
03.02.2020 - 18:50
Ringo: Stojí za “svým” Kanálem,
v hlavě pochyb lavina:
Nebudu mít namále?
Nebyla to kravina?
1 ... 127|128|129|130|131|132|133|134|135 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku