M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.01.2020 - 15:55
Květka Š.: ST
|
23.01.2020 - 11:56
M.A.Rek: Ringo: Jo, v tom Ti nepomůžu. Taky už mám velké problémy s pamětí. Už udržím jen vzpomínku na mentosku. On je to totiž můj vlastní příběh. Ale nějak jsem si myslel, že napsat ho v první mužské osobě je divné. Taky ale nemohu konkretizovat proč? Nevíš?
|
23.01.2020 - 11:44
Ringo: Nemohu to konkretizovat, jde jen o nejasný pocit, ale po doctení se mi zdálo, jako kdybych celou dobu cekal na neco…neco…no proste neco jiného… Ale co to jen sakra mohlo být?!...
|
22.01.2020 - 18:40
ttragelaf: ST
|
22.01.2020 - 16:24
M.A.Rek: Gándhí: Květka Š.: Kapka: Lilith: Psavec: Děkuju za nahlédnutí i komentáře.
|
22.01.2020 - 16:23
M.A.Rek: Lilith: Děkuju i za milý komentář. :O)
|
22.01.2020 - 16:22
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
22.01.2020 - 07:06
René Vulkán: jestlipak to půjde "zrehabilitovat"?
|
21.01.2020 - 23:20
Gándhí: jo, Eulálie v kombinaci s Žitovláskou a STudnoočkou... kdo by nesnil ;)
|
21.01.2020 - 21:55
Ringo: Ne, nedávám od tohoto dílka komentátorsky prsty pryč.
|
21.01.2020 - 17:33
byron: V konci je i místo pro nový začátek...
ST |
21.01.2020 - 07:00
divoženka1: smutná ST
|
20.01.2020 - 16:30
Květka Š.: ST...(:-)
|
20.01.2020 - 09:58
Kapka: ST*
|
19.01.2020 - 21:41
Psavec: Povedené, ST.
|
19.01.2020 - 20:30
Lilith: Moc se ti to povedlo, znám tohle rychlomyšlenkování, často ze mne vypadne dílko za pár minut.... a tobě to jde fakt náramně ;-)
Klobouček dolů a ST k tomu |
19.01.2020 - 20:26
Lilith: paráádní!!!
ST |
18.01.2020 - 19:59
Psavec: Dám ST.
|
18.01.2020 - 19:51
M.A.Rek: byron: Kajuta: Ringo: Tara: ttragelaf: Díky za návštěvu i komentáře. :O)
|
18.01.2020 - 19:46
Psavec: ST.
|


