M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.11.2020 - 15:37
M.A.Rek: Ctirad Justus: Díky.
|
15.11.2020 - 15:19
Zasr. romantik: U mne zazářila hlavně ta ekologie: ... i starci v pecích žehnutí ..., prolezlí nemocemi, co s nimi :-)
Máš u mne bodíky, který nechceš. |
14.11.2020 - 16:21
Květka Š.: ,,st..
|
14.11.2020 - 11:59
Ctirad Justus: Tleskuju.... :)
CJ |
14.11.2020 - 10:29
vavaoko: Ne. Není záře, jako záře. Záleží na jejím původu. V tomto na lidi bacha.
|
12.11.2020 - 12:10
M.A.Rek: Špáďa:
Vytrasuješ ty mne stěží v hájku ani na nábřeží, potkal jsem blondýnku, botky otřel jí o sukýnku... |
12.11.2020 - 11:13
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju. Prostě skvělý je kilt. I když, uznávám, ne tolik v této roční době.
|
12.11.2020 - 10:51
vavaoko: Je to prostě skvělý.
|
10.11.2020 - 19:22
Lilith: M.A.Rek: Směju se ;-)) Není Z. :-)
|
10.11.2020 - 19:18
M.A.Rek: Lilith: No, zrovinka jeden stín vytahuju akrylem na plátně. Ten vypadá dost posraně... ;O) Děkuju.
|
10.11.2020 - 19:11
Lilith: Chtěla bych vidět posraný stín, co z něj asi vypadne... jejda... hihi ;-)
Fajné to moc! :-) |
10.11.2020 - 10:23
M.A.Rek: Koala: Děkuju. ;o)
|
10.11.2020 - 10:22
M.A.Rek: Eva Bouky: No, to víš že jo! Trapná přesmyčka a je z toho nové pěkné slovo. Až se někdy přiopiju, hodím číčavu na plátno. ;O)
|
10.11.2020 - 10:06
Eva Bouky: Marku, v dlouhém stínu viděna, nemá to být čivava?
Nový psí druh čičava - jo to je fajn :-) |
10.11.2020 - 01:11
Špáďa: Hnedka tě snáz vytrasují,
kdybys někde chytil vira! Strachují se jenom chuji. Naděje — ta neumírá! Nevím, zdali je to v cajku, že komentář není v hajku. Píšu totiž bez vercajku. ;-) |
09.11.2020 - 17:21
Koala: Zajímavé vtipné nápady. TIP.
|
09.11.2020 - 11:47
|
09.11.2020 - 10:34
M.A.Rek: divoženka1: Gándhí: Koala: Lilith: zenge:
Po našlápnutí tak štěstí plný, děkuji Vám za slova pochvalný. |
07.11.2020 - 12:26
zenge: Bondy by to líp nenapsal:)
|
07.11.2020 - 10:04
divoženka1: Taky se mi líbí
|


