M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.10.2020 - 13:40
M.A.Rek: Kajuta: Květka Š.: Lilith: Psavec: vavaoko: Díky Vám za milé podzimní šepotání.
|
23.10.2020 - 13:38
M.A.Rek: Květka Š.: No právě... Díky za nakouknutí.
|
23.10.2020 - 13:31
Zasr. romantik: … mně se múzy neosvědčily, a tak lovím ze vzduchu, ale, zdá se mi, tělo hlásí záduchu ...
|
22.10.2020 - 19:50
Lilith: Proto mám múzáka... hihi ;-)
Paráááááda! |
22.10.2020 - 14:40
Květka Š.: :-)) pěkné...
|
21.10.2020 - 11:36
René Vulkán: prdel si vyfoť a pak to jenom obkresli
|
21.10.2020 - 06:33
Kajuta: Sami nás krmí pohádkami. :)
|
21.10.2020 - 06:31
Kajuta: Šikovně šitý šumný šepot. :)
|
20.10.2020 - 15:19
Psavec: Zatím víru neztrácím.
|
20.10.2020 - 10:20
vavaoko: Debil. Kdo by s ním nebyl? Venezuela s ním bude i tak.
|
19.10.2020 - 19:54
Lilith: Opravdu nepohádková... ;-)
|
19.10.2020 - 13:40
Květka Š.: Kolik...kdo ví...
|
18.10.2020 - 20:59
Lilith: Jo, neztrácet víru a hezky si šumět podzimem, ať už je jakýkoliv ;-)
Ten tvůj je moc fajn! |
18.10.2020 - 20:47
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: Děkuju za pohádkovou návštěvu, rád Vás tu vídám.
|
18.10.2020 - 09:46
vavaoko: Moc pěkně jsi zašuměl.
|
16.10.2020 - 20:22
Lilith: S pohádkovými postavami jakoby mizelo i naše bytí... lidi by bez nich nebyli lidmi... moudrost, poučení, lidskost, spravedlnost, sváry, radost... to vše by zmizelo s nimi... nenechme je zmizet... nenechme zmizet nikdy nikoho!!
Marku, fajné to moc! ;-) |
16.10.2020 - 04:05
Kajuta: Je to super nápadité, ještě se sem vrátím. :)
|
15.10.2020 - 23:45
M.A.Rek: vavaoko: TetaKazi: Romana Šamanka LadyLoba: René Vulkán: Psavec:
Díky všem za nahlédnutí. Z pragmatického hlediska v mnohém nemůžu nesouhlasit se Šamankou, z lidského hlediska nemůžu nesouhlasit s Vavaokem. Duši považuji za téměř nesmrtelnou (Ono, co je to nesmrtelné?). A víru k uvěření. Někdy na víc není. Někdy to víc než stačí. Dokud tu někdo zůstane, i ty pohádky budou nesmrtelné. A ano, toť otázka… |
15.10.2020 - 15:42
Psavec: To tedy je otázka.
|
15.10.2020 - 15:06
TetaKazi: Nejen duše - věřím, že i pohádky jsou nesmrtelné ;-)
|


