valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
24.11.2018 - 15:24
byron: A víš, že jsi se s tím snem trefila. Dnes se mi zdálo něco obdobného...taky o dědovi, taky měl za barákem dílničku. Měl hrozně tvrdý strniště a vždycky, když nás s bráchou popadl do náruče, škrábal nás s ním po tváři:-).
Díky za milou vzpomínku.
ST
24.11.2018 - 13:45
M.A.Rek: Snad jsem tam byl STebou...
24.11.2018 - 10:30
ttragelaf: všechny cesty
k dmovu
budou ty nejkrásnější

budou se pořád otvírat
všude a za všech okolnoSTí
23.11.2018 - 20:13
paulín: Vzpomínky co neztratí se navždy zůstanou. ST.
22.11.2018 - 11:42
Kajuta: Pocitobraní..

ST
21.11.2018 - 12:21
21.11.2018 - 10:23
enigman: snídám to samé...lahůdkaaa
21.11.2018 - 10:06
enigman: to bude paví očko...
21.11.2018 - 08:39
Dota Slunská: Snít je krásné...jen se u toho nesmí promeškat další krásy. :)
21.11.2018 - 01:23
René Vulkán: budem spolu mokří docela
až počasí se podělá

:-)
jen asociace
20.11.2018 - 10:23
Kapka: To je tak hezké... ST
19.11.2018 - 19:27
Psavec: Motýlkové ST.
19.11.2018 - 19:14
Kajuta: ST třepetavé ;-)
19.11.2018 - 17:04
byron: Vůbec si nemyslím, že by motýli byli klišé. Jsou to krásná stvoření, pro přírodu důležití a v poezii mají své pevné místo...stejně jako vše ostatní:-).
Moc pěkná báseň...
ST
19.11.2018 - 16:11
Lilith: Třepetavé ST ;-)
19.11.2018 - 15:54
Ringo: To asi nebyl mol.. ;-)
15.11.2018 - 22:30
Kajuta: Vše už za mne pověděli. Daruji též ST :)
15.11.2018 - 12:54
enigman: obdarováni...
15.11.2018 - 12:53
enigman: vítr je filuta...do víru...
14.11.2018 - 19:17
Psavec: Tisknu ST.
1 ... 44|45|46|47|48|49|50|51|52 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku