valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2019 - 10:39
Kapka: ST
08.01.2019 - 20:20
Kajuta: jů, ST :)
07.01.2019 - 13:50
Psavec: ST.
05.01.2019 - 18:07
Lilith: ST*
04.01.2019 - 17:18
Liška76: ČiSTé:-)
04.01.2019 - 14:59
04.01.2019 - 13:56
byron: V některých chvílích se čas jakoby zastaví a na člověka dýchne genius loci.
Kolega ttragelaf to vystihl přesně...
ST
04.01.2019 - 10:50
04.01.2019 - 10:28
04.01.2019 - 08:40
Kapka: ST
04.01.2019 - 08:40
Kapka: ST
04.01.2019 - 00:49
ttragelaf: něcismus (z německého etwasismus, etwas = něco):

V boha nevěřím. Určitě něco někde je. Ale bůh ne.

tobě ST
04.01.2019 - 00:29
M.A.Rek: AteiSTé?
28.12.2018 - 19:28
Psavec: Hezky se mi četla, ST.
28.12.2018 - 19:11
Psavec: Moc pěkná, ST.
28.12.2018 - 18:43
M.A.Rek: Jsi skvělou STupnicí...
27.12.2018 - 19:16
Kajuta: ST :-)
27.12.2018 - 18:45
Lilith: Tvé dílko je taky hezký dárek k počtení ;-)
ST
27.12.2018 - 18:28
byron: Je moc příjemné číst toto dílko, ponechávající prostor pro vlastní představy:-).
Moc se mi líbí.
ST
27.12.2018 - 17:04
valerie: Bábovka: no vidíš tekhle to taky není dokonalé, takže člověk by měl být šťastný na té cestě kterou kráčí, smutek není na místě, na té cestě se zpátky vrátit nejde, děkuji
1 ... 40|41|42|43|44|45|46|47|48 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku