valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
07.12.2018 - 22:01
matousekKkrejca: Bylo by to smutné bez Měsíce - nebyly by krásné básně, milenci by byli ochuzeni a asi bychom neznali pana Armstronga - ST
07.12.2018 - 21:01
Dota Slunská: No právě....:)
07.12.2018 - 20:30
Ringo: No tak aspoň že to nebyla rudá pěticípá hvězda a Měsíc československo-sovětského přátelství jako kdysi... ty také dost lidí zklamaly... ;-)
07.12.2018 - 18:48
05.12.2018 - 19:49
enigman: letí domů...vedené magnetismem Země...
05.12.2018 - 19:48
enigman: tam, za tou duhou...
01.12.2018 - 21:16
Kajuta: =) ST
30.11.2018 - 19:22
Psavec: ST.
29.11.2018 - 01:06
enigman: dovoluji si nesouhlasit...
27.11.2018 - 20:51
Lilith: Moc pěkné a tak zvláštně smutné
ST
27.11.2018 - 19:13
byron: Hm...snad necitlivé chování stvoří kámen bez citu.
ST
27.11.2018 - 16:03
27.11.2018 - 12:57
M.A.Rek: Balvan možná, kámen STěží...
27.11.2018 - 11:48
valerie: Nevím komu dřív poděkovat, jsem tak ráda za každou reakci, za to že moje sny mají čtenáře a mám důvod a chuť se s někým podělit, za to velký dík
27.11.2018 - 10:08
Gándhí: s duší ST*
27.11.2018 - 08:33
vavaoko: Nabité emocemi. Moc fajn.
ST
26.11.2018 - 14:41
Psavec: Rád dám ST.
24.11.2018 - 23:02
Ringo: A svým dílkem zase hřeješ navenek... :-)
24.11.2018 - 22:57
Kapka: ...a kdybych ve světě bůhví kam zašel, ceSTičku k domovu vždycky bych našel (K.V.Rais), já taky.
24.11.2018 - 16:54
Lilith: Babiččin domeček, kde jsem žila do tří let, už taky nestojí, už tenktát měl starou branku a děda měl holubník a táta vlčáka, co mě na dvorku hlídal, když jsem honila slepičky... ;-)
Díky za tvé krásné dílko, co i mně něco připomnělo ;-)
ST*
1 ... 43|44|45|46|47|48|49|50|51 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku