valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.12.2018 - 18:23
enigman: a vědci pořád nemůžou přijít jak se teleportovat...
|
16.12.2018 - 18:21
enigman: to je dobře...
|
16.12.2018 - 18:21
enigman: šavásanou asi ne...
|
16.12.2018 - 18:19
enigman: společně...
|
16.12.2018 - 03:11
M.A.Rek: Přeji čaSTé lety...
|
15.12.2018 - 23:47
Ringo: Tož zkusme k ideálu dojít
a obě spojení si spojit… ;-) |
15.12.2018 - 15:50
byron: Moc pěkné:-).
Oči jsou brány do duše. Z dychtivých pohledů a duší splynutí se dá i létat:-). ST |
15.12.2018 - 11:29
Kapka: ST, taky to tak vidím :-)
|
10.12.2018 - 21:56
|
10.12.2018 - 21:38
valerie: všem děkuji za přízeň, čtení, komentování, mám vždy velikou radost :-)
|
10.12.2018 - 21:37
valerie: Milena: myslím skoro my tady všichni :-), děkuji moc
|
10.12.2018 - 21:33
Milena: Já taky, VALINKO ST
|
10.12.2018 - 19:01
enigman: ale to rádio pořád zní...Laxenbééérkkk
|
10.12.2018 - 17:47
enigman: houhou...
|
10.12.2018 - 14:42
Kapka: ST
|
10.12.2018 - 13:51
enigman: letíš...
|
09.12.2018 - 16:32
Gándhí: lunární ST*
|
08.12.2018 - 19:42
Lilith: ST*
|
07.12.2018 - 23:24
byron: Při nízké gravitaci člověk ztrácí váhu...však básník nachází hloubku...
ST |
07.12.2018 - 22:03
M.A.Rek: I já... ST
|


