valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2018 - 08:53
Dota Slunská: Dávání je jedna z nejúžasnější lidských schopností. Dávání pro radost obzvlášť. :)
|
31.10.2018 - 08:51
Dota Slunská: Tohle člověk pochopí, až v určitém okamžiku nenávratnosti jistých událostí. Je dobře o tom psát, protože spousta lidí mrhá cennými chvílemi života.
|
31.10.2018 - 08:49
Dota Slunská: A teď hudba? Nekonečná inspirace. Člověka nikdy neopustí, je to léčitelka...jako láska. Hezké přirovnání.
|
31.10.2018 - 08:48
valerie: Dota Slunská: také mě to napadlo, dík
|
31.10.2018 - 08:47
Dota Slunská: Vidím, že jsme se ve svých posledních básních ladily stejným motivem. Líbí se mi tvé zpracování.
|
27.10.2018 - 15:36
Ringo: Chtěl bych, aby sis celý den broukala Ring-o-ding. ;-)
|
27.10.2018 - 15:32
Kapka: ST
|
27.10.2018 - 12:47
|
26.10.2018 - 23:36
byron: Ano...začátek cesty v notové osnově života a pak bez přípravy prostě žít...
ST |
24.10.2018 - 22:41
Psavec: ST.
|
23.10.2018 - 20:34
Kapka: To je tak hezký, jakobych to zažila. A taky že jo! ST
|
23.10.2018 - 19:59
Lilith: Ano, souhlas s byronem, nezoufat, ale doufat... ono to vždycky nějak dopadne ;-)
ST |
23.10.2018 - 17:00
byron: Hezká "záplava" pocitů...přítomné radosti nás dělají šťastnými a i když nevíme, co přijde, je lepší nezoufat. Lépe doufat:-).
ST |
22.10.2018 - 23:30
Ringo: „Má láska k životu
nemá břeh ani koryto je rozlitá všude“ To je jistě jeden z nejhezčích druhů záplav… :-) |
21.10.2018 - 20:02
Psavec: Daruji ST.
|
18.10.2018 - 18:50
Lilith: Nejlepší dárek ;-)
ST |
18.10.2018 - 16:57
byron: No pane...vánoce každý den:-)).
Super počtení...ST. |
18.10.2018 - 16:38
Kapka: Hezký! ST
|
18.10.2018 - 12:35
libour: ať uzel drží.....pěknoST
|
16.10.2018 - 14:30
Psavec: ST.
|


