valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2018 - 18:10
Gándhí: soumoknoucí ST ;)
|
13.11.2018 - 11:30
Dota Slunská: Takové je Být.
|
12.11.2018 - 19:33
Lilith: ST :-)
|
12.11.2018 - 18:06
Květka Š.: ST... :-)
|
12.11.2018 - 17:03
byron: Velmi pěkné souznění...:-).
ST |
12.11.2018 - 07:26
Kapka: Život - většinou tragikomdie, musíme hrát podle scénáře, konec neznaje. ST
|
12.11.2018 - 07:18
Kapka: Dobře že je! ST
|
06.11.2018 - 18:33
Dota Slunská: Tomu věřím:).
|
06.11.2018 - 18:32
valerie: děkuji všem :-)
|
06.11.2018 - 18:32
valerie: Dota Slunská: děkuji, možná :-) ale fakt se ptají :-D
|
06.11.2018 - 18:27
Dota Slunská: Po co je víc? by to stačilo. Je v tom síla.
|
06.11.2018 - 09:54
enigman: to se uvidí...
|
06.11.2018 - 09:53
enigman: dobrý začátek...
|
06.11.2018 - 09:50
enigman: to je dobře...vyhrávat se dá jen tak dlouho dokud se neprohraje...
|
05.11.2018 - 19:33
Psavec: Dám ST.
|
05.11.2018 - 15:18
M.A.Rek: STím se nedá nesouhlasit.
|
04.11.2018 - 23:13
Gándhí: hravé ST
|
04.11.2018 - 21:25
byron: Ano...do života je nutné vložit vše. Do čeho už jiného?
ST |
04.11.2018 - 18:55
Lilith: Život je hra a herci se v něm všelijak potulují, bojují, krčí se, flákají se nebo své role přehrávají... atd...
důležité je, že si v něm zahraje každý ;-) ST |
04.11.2018 - 18:26
|


