valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2018 - 18:10
Gándhí: soumoknoucí ST ;)
13.11.2018 - 11:30
Dota Slunská: Takové je Být.
12.11.2018 - 19:33
Lilith: ST :-)
12.11.2018 - 18:06
Květka Š.: ST... :-)
12.11.2018 - 17:03
byron: Velmi pěkné souznění...:-).
ST
12.11.2018 - 07:26
Kapka: Život - většinou tragikomdie, musíme hrát podle scénáře, konec neznaje. ST
12.11.2018 - 07:18
Kapka: Dobře že je! ST
06.11.2018 - 18:33
Dota Slunská: Tomu věřím:).
06.11.2018 - 18:32
valerie: děkuji všem :-)
06.11.2018 - 18:32
valerie: Dota Slunská: děkuji, možná :-) ale fakt se ptají :-D
06.11.2018 - 18:27
Dota Slunská: Po co je víc? by to stačilo. Je v tom síla.
06.11.2018 - 09:54
enigman: to se uvidí...
06.11.2018 - 09:53
enigman: dobrý začátek...
06.11.2018 - 09:50
enigman: to je dobře...vyhrávat se dá jen tak dlouho dokud se neprohraje...
05.11.2018 - 19:33
Psavec: Dám ST.
05.11.2018 - 15:18
M.A.Rek: STím se nedá nesouhlasit.
04.11.2018 - 23:13
Gándhí: hravé ST
04.11.2018 - 21:25
byron: Ano...do života je nutné vložit vše. Do čeho už jiného?
ST
04.11.2018 - 18:55
Lilith: Život je hra a herci se v něm všelijak potulují, bojují, krčí se, flákají se nebo své role přehrávají... atd...
důležité je, že si v něm zahraje každý ;-)
ST
04.11.2018 - 18:26
Kajuta: Vysoká hra..

ST
1 ... 45|46|47|48|49|50|51|52|53 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku