Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
20.12.2011 - 09:35
ST
20.12.2011 - 09:33
Mužíček nechť více hladí její líce.
chvála také ženě stačí
na přítele pak se mračí
muži slouží jak se ráčí:)ST
20.12.2011 - 09:28
Máš pěkný styl psaní..bohužel času málo na čtení.Určitě se k tobě budu vracet.Pěkné..
20.12.2011 - 09:20
Dokud nepřidáš budu ti sem chodit a vrčet:)))
20.12.2011 - 08:59
Moc pěkný příběh do veršů zasazený..
20.12.2011 - 08:56
A přece se točí
to valím oči
dýchám přerývaně
kdo všechno je též
na druhé straně:)..
20.12.2011 - 08:46
Je jedno v co člověk věří..je důležité věřit:)..
20.12.2011 - 08:42
vždyť nejde o život
no tak si vsaď
kdo bere,dává víc
ten co má či nemá rád?..
20.12.2011 - 08:03
jsi zajatcem osudu
chladivých rán
i ty Nio svět jak aeroplán
řítí se časem,prostorem
poháněn lidským faktorem
uzamčen budiž chrám:)Krásné St
19.12.2011 - 19:05
Silná káva..
19.12.2011 - 19:02
Zatím nejlepší co jsem u tebe četla..nádhera ST
19.12.2011 - 19:00
Občas je lepší nevědět:)
19.12.2011 - 18:54
Pěkné obraty,křídel motýlých ST
19.12.2011 - 18:50
jc senior: Ano milujeme.
19.12.2011 - 17:31
Opravdu!!Poklona..zásobička tvých slov opravdu..nikdy nevyšumí:)ST
19.12.2011 - 17:28
Tvé verše jsou krásné stejně jak hejno labutí na částečně zamrzlé hladině hrající nachem západu:)
Šťastné a veselé nejen svátky...naše bílá Jani:))
19.12.2011 - 12:56
šuměnka: Severka: Kapka: j.m.: Dota Slunská: donne: Děkuju že jste četli:)
19.12.2011 - 12:55
šuměnka: Máš pravdu...zůstávají v nás:)
19.12.2011 - 12:53
Moc pěkně napsáno:)
19.12.2011 - 12:52
Přání jsou od toho aby se plnila...poutavě napsáno já dávám ST:)
1 ... 365|366|367|368|369|370|371|372|373 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku