Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
21.12.2011 - 07:53
jak tvář okusí tvrdou pěst
těžko uvěří,že není to lest
byť chtěné pohlazení jeST
21.12.2011 - 07:50
Netrap se nečekej
dokud je čas
vykroč hned v život
než zšedne vlas.
21.12.2011 - 07:45
ST
20.12.2011 - 19:55
Ty spletený nožičky..to musí být pohled pro bohy Chichichi:)))St za omrzlej zadeček..chachacha:))
20.12.2011 - 19:29
Lepší srážka s rozjetým vlakem,než s ...:)ST
20.12.2011 - 19:04
Pěkné počtení:)
20.12.2011 - 19:00
Píseň nad Prahou večerní
stejně hezky
jak tvé verše zní:)
20.12.2011 - 18:57
Připíjím na tvou vůli:)..
20.12.2011 - 18:39
Tedy Věrka se má:)..
20.12.2011 - 14:30
Čeština je drahá taky, stejně jako tvoje fláky
Prostenal plus gutalax to prej léky ňáký
pak se jistě dočteme pěkné kameňáky.Ty umíš moc dobře...do lékárny vyjdi bodře:)St..smíchy slzím:))
20.12.2011 - 12:51
Moc ráda tě čtu:)..
20.12.2011 - 11:18
To je hlína!!!Jak já ti zááááávidím:)))Krásně píšeš a navíc i žiješ:)ST
20.12.2011 - 10:40
Být součástí světla není vůbec smutné a Lotova žena..ta dostala co chtěla,nebo měla dostat?:)Také krásné svátky a nejen ty:))
20.12.2011 - 10:37
Jéje tak tohle by si zasloužilo noty a název hymna Českého pracanta:)Moc pěkné ST
20.12.2011 - 10:23
Slzy z očí se mi valí
na schovku jsme ráno hráli
hledala jsem po očku
v noci chodil na čočku.
Zůstalo jen uzený
také smrádek v přízemí:)ST
20.12.2011 - 10:02
zelená víla: vodnar: Jan Šoller: Kajuta: krizekkk: Bíša:Děkuji za krásné komentáře:)
20.12.2011 - 09:46
Vůbec to není blbý..moc pěkný a když není po kom není chuť uklízet.A vůbec jako ženská píšeš krásně:)ST
20.12.2011 - 09:42
Ano ani anděl ani ďábel..žena s talentem:)ST
20.12.2011 - 09:38
ST
20.12.2011 - 09:36
Přeji ti to:)
1 ... 364|365|366|367|368|369|370|371|372 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku