Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
09.01.2012 - 18:54
Nee ty nikdy nezestárneš:)..
|
09.01.2012 - 18:07
Elisha: Jojo:))
|
09.01.2012 - 17:33
ST
|
09.01.2012 - 17:32
Určitě to už dávno je:))..
|
09.01.2012 - 17:31
a nádavkem vám střípky štěstí...ozdobí život:)
|
09.01.2012 - 17:24
Zvláštní..
|
09.01.2012 - 17:16
hanele m.: Jůůůů taky poklona dvanáct řádek a lepší život se tam také nacpal:)))
|
09.01.2012 - 17:09
krizekkk: Co už pár křížků vepsané do kožíšku má:))
|
09.01.2012 - 16:21
Pokud závidíš jen tyto krásy klidně záviˇdál..moc pěkné..
|
09.01.2012 - 16:19
Špáďa: Víš kolik by to stálo?A navíc mě ani klempíři
nechtěj opravovat:( |
09.01.2012 - 16:06
Špáďa: :))))))))Děkuju:)
|
09.01.2012 - 14:23
Kdo tiprásnul moje pocity?St
|
09.01.2012 - 14:20
Mario de Janeiro: Máš pravdu taky tomu moc nerozumím:))Předložka, ponožka achjo:)
|
09.01.2012 - 14:18
Mario de Janeiro: Ale vrátíš vcelku s neojetým vzorkem?:))
|
09.01.2012 - 14:05
Tolik cen a navíc řád..neřád jeden:)))
|
09.01.2012 - 13:52
Mario de Janeiro: Máš štěstí můžeš:))Děkuju:)
|
09.01.2012 - 13:51
hašlerka: Prý se blbě šklebí stále
vlci již mu dali vale. Rum prej smrdí z něj už z daleka s pytlíkem hašlerek z krámu utíká:) |
09.01.2012 - 13:46
Mbonita: Lišku baví když se bavíš:))
|
09.01.2012 - 13:05
DokonaloST:)
|
09.01.2012 - 13:03
enigman:Ta první mini je z toho vtipu:))
|


