Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
26.01.2012 - 18:04
Tobě nikdo..ty tam žádnou pustinu nemáš:)Super myšlenka, super napsáno:)ST
|
26.01.2012 - 16:09
Mario de Janeiro: Achjo...jak pravdivé:)Děkuji ti!
|
26.01.2012 - 15:56
....a mávaj trenkama
tenistky zas ječí lišky berou do zaječích zajíci se v lázních léčí svět je mírně v křeči:) |
26.01.2012 - 15:29
Nooo ode mne ST:)
|
26.01.2012 - 15:07
Pavoučí nožky do lahve dej
pak zabouchej:)ST |
26.01.2012 - 13:25
to je moc dobrý:)V příjemném, nevtíravém, čtivém stylu:)ST
|
26.01.2012 - 12:33
WAYWARD: Mě vždycky tak rozvášní ty tvoje výplody..až sem málem zapomněla St můj pane:)))
|
26.01.2012 - 12:29
Peskuješ ty..z písečných zámků pro milenky
nenakoupíš dětské plenky. Riskuju já....podrazím nohy tobě v kroku vždyť já tě miluju ty můj cvoku. Peskujem....nahlas spolu svorně..vypli nám topení..zima jak v morně:)Veličenstvo to byla, ale doba!!! |
26.01.2012 - 11:00
Velice pěkné, zajímavě psané:)
|
26.01.2012 - 10:36
Jsi sluncem stvořená květina
jsi hvězdou zářivou můžeš být čím chceš máš duši mazlivou:)) |
26.01.2012 - 10:24
Moc mi připomíná jaro kdy všechno voní a kvete a po ránu ten ostrý vzduch:)I přes smutný koloběh života krásné:)
|
26.01.2012 - 09:50
druza: Moc dík za komen:)Je to milé!
|
26.01.2012 - 09:38
Pěkné...vítej:)
|
26.01.2012 - 09:35
Krása je to že žijem:)))
|
26.01.2012 - 09:27
Láska opravdu není fér:(Vítej:)
|
26.01.2012 - 09:26
NádhernoST:))Mám šedou,červenou,zelenou i modrou...pečlivě zabalené:))Je to můj poklad z dob koní, čundrů..léta mládí:))ST
|
26.01.2012 - 09:16
Příjemné sny:)
|
26.01.2012 - 09:14
Ano ta je na ST:)
|
26.01.2012 - 09:11
Joo ty zoubky mi jsou povědomí..jdu hledat zrcadlo:))Moc líbí!
|
26.01.2012 - 09:10
Příjemné snění:))
|


