Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
26.01.2012 - 18:04
Tobě nikdo..ty tam žádnou pustinu nemáš:)Super myšlenka, super napsáno:)ST
26.01.2012 - 16:09
Mario de Janeiro: Achjo...jak pravdivé:)Děkuji ti!
26.01.2012 - 15:56
....a mávaj trenkama
tenistky zas ječí
lišky berou do zaječích
zajíci se v lázních léčí
svět je mírně v křeči:)
26.01.2012 - 15:29
Nooo ode mne ST:)
26.01.2012 - 15:07
Pavoučí nožky do lahve dej
pak zabouchej:)ST
26.01.2012 - 13:25
to je moc dobrý:)V příjemném, nevtíravém, čtivém stylu:)ST
26.01.2012 - 12:33
WAYWARD: Mě vždycky tak rozvášní ty tvoje výplody..až sem málem zapomněla St můj pane:)))
26.01.2012 - 12:29
Peskuješ ty..z písečných zámků pro milenky
nenakoupíš dětské plenky.
Riskuju já....podrazím nohy tobě v kroku
vždyť já tě miluju ty můj cvoku.
Peskujem....nahlas spolu svorně..vypli nám topení..zima jak v morně:)Veličenstvo to byla, ale doba!!!
26.01.2012 - 11:00
Velice pěkné, zajímavě psané:)
26.01.2012 - 10:36
Jsi sluncem stvořená květina
jsi hvězdou zářivou
můžeš být čím chceš
máš duši mazlivou:))
26.01.2012 - 10:24
Moc mi připomíná jaro kdy všechno voní a kvete a po ránu ten ostrý vzduch:)I přes smutný koloběh života krásné:)
26.01.2012 - 09:50
druza: Moc dík za komen:)Je to milé!
26.01.2012 - 09:38
Pěkné...vítej:)
26.01.2012 - 09:35
Krása je to že žijem:)))
26.01.2012 - 09:27
Láska opravdu není fér:(Vítej:)
26.01.2012 - 09:26
NádhernoST:))Mám šedou,červenou,zelenou i modrou...pečlivě zabalené:))Je to můj poklad z dob koní, čundrů..léta mládí:))ST
26.01.2012 - 09:16
Příjemné sny:)
26.01.2012 - 09:14
Ano ta je na ST:)
26.01.2012 - 09:11
Joo ty zoubky mi jsou povědomí..jdu hledat zrcadlo:))Moc líbí!
26.01.2012 - 09:10
Příjemné snění:))
1 ... 303|304|305|306|307|308|309|310|311 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku