Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
26.01.2012 - 08:44
Oči pro pláč a ohromné dluhy!!!Dobře jsem to poznala:(
|
26.01.2012 - 08:35
Lučních květů kytici
vázanou přírodou samou připoměla mi léta dětství jež trávila jsem s mámou. Na té přírodní kráse sudy válím v vzpomínkách zase:)Jste fakt úžasná dvojka s Vladimírem!ST2 |
26.01.2012 - 08:28
Jsou otravní a obezřetnost je na místě:)ST
|
25.01.2012 - 18:56
Důležité je mít co hledat:))
|
25.01.2012 - 18:55
Hahahahahaha...St:))))
|
25.01.2012 - 18:52
Se asi usměju jsi moooc dobrej!ST
|
25.01.2012 - 18:28
Vítej do klubu já též:)Předevčírem mi jeden jednorožec dupl na pravou přední, ale byl slušňák omluvil se:)))
|
25.01.2012 - 18:26
Suprovka:)ST
|
25.01.2012 - 18:25
Ty rolničky jsou slyšet ještě teď:)ST
|
25.01.2012 - 16:50
Moc pěkné:)
|
25.01.2012 - 16:42
A velmi povedená:))Evidentně ti to tu svědčí:)))
|
25.01.2012 - 16:36
James Libustka:Děkuji:)))
|
25.01.2012 - 16:36
..občas to bývá zajímavé hledání:))Moc hezky napsaná myšlenka:)ST
|
25.01.2012 - 15:27
hloubavá: a zase nekecá, zas má pravdu:))Děkuju za návštěvu:))
|
25.01.2012 - 15:16
Proč to tak bolí?ST
|
25.01.2012 - 15:07
Ten třpyt nechť posvětí Tvou duši
kéž rytmicky Tvým srdcem buší...teď musím jít nechci tu krásnost přerušit.) |
25.01.2012 - 14:10
E.T.Jane: Teď jsi ho mooc dobře vystihla:))Díky!
|
25.01.2012 - 14:03
E.T.Jane: Jen pár vět o něm a ty dokážeš napsat takový skvost na míru:)Klaním se a moooc se mu líbí.)Nevydržela jsem počkat do večera:)Děkujuuuuu!!!
|
25.01.2012 - 13:58
Hodně dobré St
|
25.01.2012 - 13:55
WhiteSkull: pravdu máš:))Děkuju:)
|


