René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9424 / 13217
Komentáře uživatele :
15.01.2013 - 18:20
jo jo, je to tak
15.01.2013 - 17:15
Je to impozantní dílo! Plně si zaslouží ST.
Není to jen tak udržet tak rozsáhlý děj a ještě jej zrýmovat!
15.01.2013 - 12:18
ahoj Anděli, rýmování není nic jednoduchýho a já tě chválím, že jsi se do toho pustil a vydržel až do konce

taky mám rád rýmované básničky a mnohdy najdu odvahu a pokouším se o to
takže vím sám, jak je to mnohdy těžké, vymyslet rýmy čisté, neotřepané, prostě povedené a jak se mi to často nedaří

Koukám, že jsi na tom stejně
máš tam velice povedené - jako třeba cimbuří - oboří, hříchy - vpichy a další

ale některé mi přijdou, že by mohly být o něco lepší, jako třeba nejlepší - nesluší, nádherná - úsměvná (mnohdy stejná poslední slabika je málo)

tak jen piš a piš a neboj se, klidně do už hotové básničky znovu zasáhnout
15.01.2013 - 11:59
hmmm
15.01.2013 - 11:56
Jen mě napadlo, jestli mírné zkrácení nepomůže rytmu:
Jen hvězdy v nebi plápolají
Však ty mi srdce nezahřejí
moji vášen neuhasí
kapky rosy..

Ale to, že ti do toho neuměle kecám, neznamená, že báseň by se mi nelíbila. Opak je pravda, je to ST
15.01.2013 - 11:50
pohodové, až lidové
...to nemyslím jako kritiku ale naopak
15.01.2013 - 11:49
jo jo
15.01.2013 - 11:47
Hmmmm ...citoslovce údivu a pochvaly
ST
15.01.2013 - 11:44
silné vyznání, navíc básně s tématem víry, modlitby, víry, vztahu s Bohem ... to je můj šálek čaje.
15.01.2013 - 11:41
asi by to šlo i zhudebnit, dobře by se pamatoval text
15.01.2013 - 11:40
smutné, bezútěšné
15.01.2013 - 11:38
je to tak
15.01.2013 - 11:38
že mé rozhodnutí je moje kořist. - výborný
15.01.2013 - 08:15
občas milo
občas srdný
člověk má být
milosrdný
15.01.2013 - 08:10
po masakru zbylo jen tratoliště vitamínu C
14.01.2013 - 08:46
proč že ta nahota
proč není
umrzla
poruchou topení
14.01.2013 - 08:34
kurnik, ta se povedla
13.01.2013 - 17:14
píču inkoustový perem LAMY. Moc hezky se drží, má pěknej tah.
Ale bez klávesnice se neobejdu.
13.01.2013 - 17:07
zajímavá úvaha
13.01.2013 - 16:56
jemně napsaná
1 ... 405|406|407|408|409|410|411|412|413 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku