René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře uživatele :
02.01.2013 - 15:15
dur je prostě veselejší
mol zas noty smutné

co to teda znamená?

někdo tě rád ukonejší
nedopadneš smutně
02.01.2013 - 12:58
přímá řeč
přimo psaná
přímo vodopád
přímopád
02.01.2013 - 12:56
koukám, že ti to píše
každej den jednu, to je výkon
02.01.2013 - 12:45
Tomu fakt nerozumím.
To je Finsky?
02.01.2013 - 11:26
SYMBOLICKÉ, ŽE TA POSLEDNÍ JE O HVĚZDÁCH NA NEBI
02.01.2013 - 09:30
láska je jak zvířátko
když se nekrmí, zdechne

ale když se o ni dobře pečuje
není se čeho bát
02.01.2013 - 09:27
hmmm - pochvalné zamručení
02.01.2013 - 09:20
Jsou dva léky na léšbu bolesti ze zrady. Čas a odpuštění.
Přičemž ten druhý je účinnější.
Klinicky ověřeno.
02.01.2013 - 09:05
6thSun: to mě fakt rozesmálo, tak s tím něco dělej :-)
02.01.2013 - 09:03
ve stodole
jen ťapky po kočkách

obilí
dávno ve vánočkách
01.01.2013 - 20:56
zatetelil jsem se
01.01.2013 - 20:54
v
y
n
i
k
a
j
í
c
í
01.01.2013 - 20:41
výborná pečeť na závěr
01.01.2013 - 20:39
opět za 1
01.01.2013 - 20:38
okluzorem prohledávám duši
Na hranách neměnnosti

...výborný
29.12.2012 - 22:15
zpívat koledu
začni
na půlnoční

vyzpívej chválu
zrození
na počátku
plození
29.12.2012 - 13:24
potvrzuji
na tomto
místě


slyší
jistě
26.12.2012 - 21:02
Vypálí ránu. K chladu hvězd...výborný
26.12.2012 - 20:22
jita.1965: No teda, to je dárek!!! Díky moc!
R
24.12.2012 - 00:31
tobě taky
a užij si Rybovu mši vánoční.
1 ... 409|410|411|412|413|414|415|416|417 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku