René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře uživatele :
01.03.2013 - 19:25
jo, jo a zase jo
01.03.2013 - 19:24
Modlím se.

Radovan
01.03.2013 - 18:53
dneska je česačů bavlny bál
zaplatím za dva a pudu dál
01.03.2013 - 18:50
poklona Gellnerovi, mýmu dědovi, co tam bojoval taky i tobě.
01.03.2013 - 13:34
Siorak: Lota: jo, jo, je to tak.
01.03.2013 - 09:32
silně vyjádřené ticho - usebrání ve smutku, neproniknutelné ničím, ani hlasy přírody
01.03.2013 - 09:29
Tip na povzbuzení,
piš a piš
01.03.2013 - 09:25
citlivé, niterné
01.03.2013 - 09:24
asi všemu nerozumím
01.03.2013 - 09:13
jé, Aničko, ta je ukázková i bez pavučiny
28.02.2013 - 22:04
přemýšlím, jestli by nestálo za to vymazat:
- to
-pro
-Ti
- ale
a odsadit na konci jen prosté - Trvá

Hele, ale to jsou jen mé neprofesionální nápady, které nic nemění na tom, že báseň je ST!
28.02.2013 - 21:43
říkal jsem si, že překopíruju du komentu co mě zaujme
ale asi bych to musel kopírovat celý
28.02.2013 - 21:40
Stopy
rysů
nadrobené ve sněhu...výborný
28.02.2013 - 10:48
Dota Slunská: ale jo, akorát to chce hodně investovat a neustávat a neuspávat ....
28.02.2013 - 09:50
moudré
28.02.2013 - 09:47
jo, takové imprese pracovních dnů, to mám rád
28.02.2013 - 09:35
a doufám, že ještě předlouho vyhazovati budeš
28.02.2013 - 09:33
anotací počínaje a posledním veršem konče - perfektní
27.02.2013 - 22:51
Já myslím, že to Haiku je
slabik má být 5,7,5 a přírodní tématika

to, že je tam víc slok prý nevadí, oni to taky řadili dál a dál
27.02.2013 - 22:31
silná aktuální věc

ps
K Ezechielovi mám pokračování - prorocké
Dům izraelský už nebude mít zhoubný trn, trní sužující ze všech stran kolkolem ty, kdo jím pohrdají. I poznají, že já jsem panovník Hospodin.
Ez 28, 24
1 ... 393|394|395|396|397|398|399|400|401 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku