René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
31.05.2013 - 09:37
barvité, až voňavé
|
31.05.2013 - 09:36
každý máme svou cestu
in nomine patris et filii et spiritus sancti ... pokouším se touto cestou jít |
29.05.2013 - 09:49
povedená anatomická diagnostika
ST |
29.05.2013 - 09:48
to aby jeden vzal do ruky slovník cizích slov, učebnici geometrie, anatomie ...
|
29.05.2013 - 09:45
snad nebude tak zle
zdá se, že když jsi použila - zrádné krysy, tak už ti dochází, že není o co stát. Pak se už i ty vzpomínky dají zvládat lépe. :-) |
28.05.2013 - 12:59
Toulavá: pěknej komentář
můžeš jej vložit jako miniaturu, nic jí nechybí |
27.05.2013 - 18:11
píšeš v anotaci o zmatených postřezích, ale ve skutečnosti - kdepak
|
27.05.2013 - 16:13
snad nebude tak zle
|
27.05.2013 - 16:11
moc pěkná, máš talent!
|
27.05.2013 - 16:10
koukám, že jsi se krapet odmlčela,
copak? |
27.05.2013 - 16:08
na konečnou?
s jistotou? co to jenom dovolí? ruská ruleta s automatickou pistolí! |
27.05.2013 - 16:05
Soukáš si, soukáš šedou nit…
... z hlavy se mi vymetlo ... ...nejde tě nijak zastavit.!? ... koukám, kde mám pometlo ... :-) |
27.05.2013 - 15:56
v jednoduchosti je síla, líbí se mi
|
27.05.2013 - 14:27
6thSun: já vím, že u Slávky ano není možné aby něco ,jen průměrného, napsala
|
27.05.2013 - 11:47
6thSun: pod svým komentíkem máš k tomu můj komentík z dotazem
zapoměl jsem přiřadit tvůj nick |
27.05.2013 - 11:46
beru to taky tak
PS a napíšeš Slávce k některé její aspoň průměrné miniatuře - jako od Vulkána? :-) |
27.05.2013 - 11:37
Přivedli klauna Jidáše.
Chodí po rukou a vypadávají z něj stříbrňáky. Za chvíli budou křižovati lásku ... to je síla |
27.05.2013 - 10:36
:-)
|
27.05.2013 - 10:35
jestli o ni nestojíš
mou radu si k srdci vem sprav telefon kladivem :-) |
27.05.2013 - 08:17
Lostgen.: odepsáno mě napadlo jako první, ale nedal jsem jej tam pro jeho tvrdost (je odepsanej - pro mě znamená velmi tvrdý výrok) která se mi k " utišené ptačí větě" nehodí.
Mým cílem bylo zachovat jemnost a křehkost a sdělení. A tak je tam "podepsáno", které má stejný význam - na konci listiny podpis, dál sdělení o jaru nepokračuje, ale je jemnější. Díky za zastavení a náměty. |


