René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
23.05.2013 - 12:23
co je to pajpa?
|
23.05.2013 - 09:36
vidíš, vůbec jsem ji neznal, jenom krapet tebe a i to malounko mě zčervenalo oči
jak musí být tobě, když ona byla s tebou tak mocně spojena modlím se za vás oba |
23.05.2013 - 09:15
takovej vodopád nebo snad listůpád
přemýšlím o dvou přídavných jménech po sobě - panašovaná košatá - jestli to není moc, ale kdo ví |
22.05.2013 - 16:17
ve svých 48 už taky cítím, že jdu výkonem dolů
aspoň vím, že mám pracovat na statečnosti |
22.05.2013 - 16:06
asi su dnes přetažené
co že se to z veršů žene? nehážu však v žito flintu snad narazím na pointu |
22.05.2013 - 15:35
až aforizmus, přijde mi to a to se mi líbí
|
22.05.2013 - 14:15
moc tomu asi nerozumím,
ale pocity nemám špatný |
22.05.2013 - 11:06
lomokrké
sotva slova strkám ale až do konce dostrkám spokojeně zavrkám |
22.05.2013 - 11:00
snad nebude tak zle
|
21.05.2013 - 15:36
Ta je citlivá, výborná
|
21.05.2013 - 12:04
Povedené a veselé hraní.
přes rameno hodila srpek... měsíce... tato část mi asociovala následující text: mapalouce při měsíce tančila tři zajíce a koroptev tančil nejvíce :-) |
21.05.2013 - 11:59
Tahle pasáž je nejlepší:
na papír z kůry brkem z kormorána napsáno krví šedivá rána kdy svit slunce bolí jenom mě tak napadlo jestli nevynechat slovo - svit A ještě jeden postřeh, spíš dotaz - mají rýmy: pes - dnes - do nebes - vznes - funkci odlehčující? Jestli jo, tak se to odlehčení povedlo. :-) |
21.05.2013 - 09:18
Jé, hodí se na to to, co jsem dnes napsal 6thSunovi k jeho poslední básničce
|
20.05.2013 - 17:12
mně zas Údolí včel
ale na Vláčilovi jsme se shodli |
20.05.2013 - 15:58
vítej Iluze, a ať ti to píše
|
20.05.2013 - 08:25
jsou tam silné pasáže
|
20.05.2013 - 00:38
přemýšlím o tom, není - li tam více slov než by bylo zdrávo tempu
a nemůžu se rozhodnou, jestli je to tak a taky bych nevěděl, která třeba vynechat |
20.05.2013 - 00:33
má - dá
být (ale) - pít ... to jsou rýmy, které bych radil raději nepoužívat Místo pití piva bychom měli býti hrdí na svou zem a na svůj původ odkud jsme... jako recesi to beru |
19.05.2013 - 23:22
Lostgen.: tuhletu mám rád
|
19.05.2013 - 23:21
člověče, sice jsi tu měl na 10 přečtení jen jeden tip, ale ono to není vůbec špatný
lepšíš se Spáruju pocity pěkně vedle sebe dobro vedle zla peklo vedle nebe.... třeba toto je skvělý |


