René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře uživatele :
23.05.2013 - 12:23
co je to pajpa?
23.05.2013 - 09:36
vidíš, vůbec jsem ji neznal, jenom krapet tebe a i to malounko mě zčervenalo oči
jak musí být tobě, když ona byla s tebou tak mocně spojena
modlím se za vás oba
23.05.2013 - 09:15
takovej vodopád nebo snad listůpád
přemýšlím o dvou přídavných jménech po sobě - panašovaná košatá - jestli to není moc, ale kdo ví
22.05.2013 - 16:17
ve svých 48 už taky cítím, že jdu výkonem dolů
aspoň vím, že mám pracovat na statečnosti
22.05.2013 - 16:06
asi su dnes přetažené
co že se to z veršů žene?

nehážu však v žito flintu
snad narazím na pointu
22.05.2013 - 15:35
až aforizmus, přijde mi to a to se mi líbí
22.05.2013 - 14:15
moc tomu asi nerozumím,
ale pocity nemám špatný
22.05.2013 - 11:06
lomokrké
sotva slova strkám
ale až do konce dostrkám
spokojeně zavrkám
22.05.2013 - 11:00
snad nebude tak zle
21.05.2013 - 15:36
Ta je citlivá, výborná
21.05.2013 - 12:04
Povedené a veselé hraní.

přes rameno hodila
srpek...
měsíce... tato část mi asociovala následující text:

mapalouce při měsíce
tančila tři zajíce
a koroptev tančil nejvíce :-)
21.05.2013 - 11:59
Tahle pasáž je nejlepší:

na papír z kůry
brkem z kormorána
napsáno krví

šedivá rána
kdy svit slunce bolí

jenom mě tak napadlo jestli nevynechat slovo - svit

A ještě jeden postřeh, spíš dotaz - mají rýmy: pes - dnes - do nebes - vznes - funkci odlehčující?
Jestli jo, tak se to odlehčení povedlo. :-)
21.05.2013 - 09:18
Jé, hodí se na to to, co jsem dnes napsal 6thSunovi k jeho poslední básničce
20.05.2013 - 17:12
mně zas Údolí včel
ale na Vláčilovi jsme se shodli
20.05.2013 - 15:58
vítej Iluze, a ať ti to píše
20.05.2013 - 08:25
jsou tam silné pasáže
20.05.2013 - 00:38
přemýšlím o tom, není - li tam více slov než by bylo zdrávo tempu
a nemůžu se rozhodnou, jestli je to tak
a taky bych nevěděl, která třeba vynechat
20.05.2013 - 00:33
má - dá
být (ale) - pít

... to jsou rýmy, které bych radil raději nepoužívat

Místo pití piva bychom
měli býti hrdí na svou zem
a na svůj původ odkud jsme... jako recesi to beru
19.05.2013 - 23:22
Lostgen.: tuhletu mám rád
19.05.2013 - 23:21
člověče, sice jsi tu měl na 10 přečtení jen jeden tip, ale ono to není vůbec špatný
lepšíš se

Spáruju pocity
pěkně vedle sebe
dobro vedle zla
peklo vedle nebe.... třeba toto je skvělý
1 ... 376|377|378|379|380|381|382|383|384 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku