René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
19.05.2013 - 23:16
čoveče, čék tu chvilku néní a tobě přibyde hafo básniček
|
19.05.2013 - 23:14
zenge, ty to solíš, jednu za druhou, nestíhám k tobě chodit jak bych chtěl
ale když zajdu, stojí to za to |
17.05.2013 - 22:10
taky jsem lez do jeskyně
koukat na krápníky z vápence .. a už jsem měl ve vlasech vrápence :-) |
17.05.2013 - 22:07
ruby a líce
co může být více než zachytit proroka za roucha lem pro poznání co je za zrcadlem |
17.05.2013 - 09:05
tys kouzelnice jemný slov
tys lovkyně významů častěj lov |
13.05.2013 - 12:39
to de
|
12.05.2013 - 22:29
to je můj šál (záměrně nepíšu šálek, to se mi zdá malé pro velikost tvé miniatury)
|
12.05.2013 - 20:48
jen mě žertovně napadlo:
čmouha sazí, od škváry ponožka baletka černoška |
10.05.2013 - 12:01
až mystická báseň, Tip za ni
k rýmům: ještě si pohrej s rýmy: proklátá - nasáklá hvězdy - cesty jinak jsou ostatní rýmy povedené |
10.05.2013 - 11:42
jééé, to je fantastická pohoda
|
10.05.2013 - 01:48
máš na mysli Huttera z Kladiva na čarodějnice?
|
10.05.2013 - 01:41
vjemy, slova, city, kroky ,tóny, ...nás činí celistvými a jiné zas roztrhanými
|
09.05.2013 - 11:47
vavaoko: je to všechno jen o jednom klientovi - to pro vysvětlenou, i když vím, že to stejně víš :-)
|
08.05.2013 - 01:38
docela vtipné
|
06.05.2013 - 23:30
hezký, na 13 let je to parádní dílo.
Jen tak dál! |
06.05.2013 - 20:53
V podkroví oka tíhu vyznat,
než načte knihu kataklyzmat... to je parádní |
06.05.2013 - 20:50
šuměnka: provedu
|
06.05.2013 - 17:04
mě rozveselila poslední sloka a vlastně i odhalila, že jde o recesi
|
06.05.2013 - 16:56
jo jo, to jsou kolikrát hádanky
jo a jen technický dotaz - není jola plachetnice? Nebo veslice? Nevím. |
06.05.2013 - 13:01
a byli si kvit
|


