René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře uživatele :
19.05.2013 - 23:16
čoveče, čék tu chvilku néní a tobě přibyde hafo básniček
19.05.2013 - 23:14
zenge, ty to solíš, jednu za druhou, nestíhám k tobě chodit jak bych chtěl
ale když zajdu, stojí to za to
17.05.2013 - 22:10
taky jsem lez do jeskyně
koukat na krápníky z vápence
.. a už jsem měl ve vlasech
vrápence :-)
17.05.2013 - 22:07
ruby a líce
co může být více
než zachytit proroka
za roucha lem
pro poznání
co je za zrcadlem
17.05.2013 - 09:05
tys kouzelnice jemný slov
tys lovkyně významů

častěj lov
13.05.2013 - 12:39
to de
12.05.2013 - 22:29
to je můj šál (záměrně nepíšu šálek, to se mi zdá malé pro velikost tvé miniatury)
12.05.2013 - 20:48
jen mě žertovně napadlo:

čmouha sazí, od škváry ponožka
baletka černoška
10.05.2013 - 12:01
až mystická báseň, Tip za ni

k rýmům:
ještě si pohrej s rýmy:
proklátá - nasáklá
hvězdy - cesty

jinak jsou ostatní rýmy povedené
10.05.2013 - 11:42
jééé, to je fantastická pohoda
10.05.2013 - 01:48
máš na mysli Huttera z Kladiva na čarodějnice?
10.05.2013 - 01:41
vjemy, slova, city, kroky ,tóny, ...nás činí celistvými a jiné zas roztrhanými
09.05.2013 - 11:47
vavaoko: je to všechno jen o jednom klientovi - to pro vysvětlenou, i když vím, že to stejně víš :-)
08.05.2013 - 01:38
docela vtipné
06.05.2013 - 23:30
hezký, na 13 let je to parádní dílo.
Jen tak dál!
06.05.2013 - 20:53
V podkroví oka tíhu vyznat,
než načte knihu kataklyzmat... to je parádní
06.05.2013 - 20:50
šuměnka: provedu
06.05.2013 - 17:04
mě rozveselila poslední sloka a vlastně i odhalila, že jde o recesi
06.05.2013 - 16:56
jo jo, to jsou kolikrát hádanky
jo a jen technický dotaz - není jola plachetnice? Nebo veslice? Nevím.
06.05.2013 - 13:01
a byli si kvit
1 ... 377|378|379|380|381|382|383|384|385 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku