Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
12.03.2012 - 22:33
Ano, silně působivé, bezvadně napsané... ST
|
12.03.2012 - 22:27
Dobře jsi to napsala.
|
12.03.2012 - 22:25
Hezký!
|
12.03.2012 - 22:17
ST
|
12.03.2012 - 22:16
Chceme to krásné mít
pro dobrý pocit si snít ST |
12.03.2012 - 22:07
Fajn, že je to vzájemné.
|
12.03.2012 - 22:05
Na zoufalství času dost, soustřeďme se na radost.
|
12.03.2012 - 21:51
Skoro asi jo. Souhlas s gabkinem a ST
|
12.03.2012 - 20:40
To je pěkné... ST
|
12.03.2012 - 20:38
O, ta nevděčnice :-)
|
12.03.2012 - 20:33
:-)))
|
12.03.2012 - 15:55
Za obraz(y) ST
|
12.03.2012 - 15:52
Kamenem pohromy na jedno použití... výSTižné
|
12.03.2012 - 15:36
Působivá...
|
12.03.2012 - 15:30
Květka Š.: To je hezké... díky! Všem...
|
12.03.2012 - 15:23
hezké, pravda a cit ST
|
12.03.2012 - 15:16
Chutná láskou...
|
12.03.2012 - 12:59
Lépe nad krajinou plachtit
nežli při zemi se pachtit Múza tvá jak řeka čistá spláchne šeď, to věc je jiSTá |
12.03.2012 - 11:57
Povzbuzující, voní a hřeje.
|
12.03.2012 - 11:52
Mně známé pocity... ST
|


