Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
12.03.2012 - 22:33
Ano, silně působivé, bezvadně napsané... ST
12.03.2012 - 22:27
Dobře jsi to napsala.
12.03.2012 - 22:25
Hezký!
12.03.2012 - 22:17
ST
12.03.2012 - 22:16
Chceme to krásné mít
pro dobrý pocit si snít ST
12.03.2012 - 22:07
Fajn, že je to vzájemné.
12.03.2012 - 22:05
Na zoufalství času dost, soustřeďme se na radost.
12.03.2012 - 21:51
Skoro asi jo. Souhlas s gabkinem a ST
12.03.2012 - 20:40
To je pěkné... ST
12.03.2012 - 20:38
O, ta nevděčnice :-)
12.03.2012 - 20:33
:-)))
12.03.2012 - 15:55
Za obraz(y) ST
12.03.2012 - 15:52
Kamenem pohromy na jedno použití... výSTižné
12.03.2012 - 15:36
Působivá...
12.03.2012 - 15:30
Květka Š.: To je hezké... díky! Všem...
12.03.2012 - 15:23
hezké, pravda a cit ST
12.03.2012 - 15:16
Chutná láskou...
12.03.2012 - 12:59
Lépe nad krajinou plachtit
nežli při zemi se pachtit
Múza tvá jak řeka čistá
spláchne šeď, to věc je jiSTá
12.03.2012 - 11:57
Povzbuzující, voní a hřeje.
12.03.2012 - 11:52
Mně známé pocity... ST
1 ... 782|783|784|785|786|787|788|789|790 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku