Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
12.05.2012 - 10:02
Prima tanec
12.05.2012 - 09:54
Líbí se mi..
12.05.2012 - 09:53
I v dešti láska kvete.
12.05.2012 - 09:50
Co s tím naděláme
každý ho máme, a rádi...
Pěkně jsi zaveršoval.
11.05.2012 - 14:45
Tak je to dobře!
11.05.2012 - 14:15
Tak tahle krásná slečna není nebezpečná, ale že tě převezla (!), a mě ten závěr taky... pobavil.
11.05.2012 - 13:02
Jo, to bude ráj.
Ať u vody, nebo v lese
léto laskominky nese
to se všichni maj!
11.05.2012 - 10:19
mlčky ST
11.05.2012 - 08:51
Taky se mi líbí.
10.05.2012 - 20:45
Přející... st
10.05.2012 - 18:59
Hlavně se vyhnout volům :-)
10.05.2012 - 18:56
Hezké verše.
10.05.2012 - 13:14
Tobě taky... Vše nej!
10.05.2012 - 10:00
Úžasný, obdivuju... ST!
..dávivý pocit způsobený přílišným vnímáním života..
..vypadal jsem jako by mne rozdávali zdarma..
..on mívá hloubku a náladu, ona je jen uhasitelný doušek emoce…
Skvělá, celá.
10.05.2012 - 09:52
To je hezké!
10.05.2012 - 09:50
Líbí se mi.
09.05.2012 - 21:36
Fascinující, prožitá a skvěle vyjádřená, se mi zdá... ST
09.05.2012 - 19:59
Že se mu hned nedala, výtečníka získala, na jak dlouho? :-)
09.05.2012 - 14:08
... taky už se těším
09.05.2012 - 14:06
Už je to venku a je dobře.
1 ... 757|758|759|760|761|762|763|764|765 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku