Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
12.05.2012 - 10:02
Prima tanec
|
12.05.2012 - 09:54
Líbí se mi..
|
12.05.2012 - 09:53
I v dešti láska kvete.
|
12.05.2012 - 09:50
Co s tím naděláme
každý ho máme, a rádi... Pěkně jsi zaveršoval. |
11.05.2012 - 14:45
Tak je to dobře!
|
11.05.2012 - 14:15
Tak tahle krásná slečna není nebezpečná, ale že tě převezla (!), a mě ten závěr taky... pobavil.
|
11.05.2012 - 13:02
Jo, to bude ráj.
Ať u vody, nebo v lese léto laskominky nese to se všichni maj! |
11.05.2012 - 10:19
mlčky ST
|
11.05.2012 - 08:51
Taky se mi líbí.
|
10.05.2012 - 20:45
Přející... st
|
10.05.2012 - 18:59
Hlavně se vyhnout volům :-)
|
10.05.2012 - 18:56
Hezké verše.
|
10.05.2012 - 13:14
Tobě taky... Vše nej!
|
10.05.2012 - 10:00
Úžasný, obdivuju... ST!
..dávivý pocit způsobený přílišným vnímáním života.. ..vypadal jsem jako by mne rozdávali zdarma.. ..on mívá hloubku a náladu, ona je jen uhasitelný doušek emoce… Skvělá, celá. |
10.05.2012 - 09:52
To je hezké!
|
10.05.2012 - 09:50
Líbí se mi.
|
09.05.2012 - 21:36
Fascinující, prožitá a skvěle vyjádřená, se mi zdá... ST
|
09.05.2012 - 19:59
Že se mu hned nedala, výtečníka získala, na jak dlouho? :-)
|
09.05.2012 - 14:08
... taky už se těším
|
09.05.2012 - 14:06
Už je to venku a je dobře.
|


