Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
08.06.2012 - 18:34
Hezké
|
08.06.2012 - 18:33
Neskákej, kdo si počká snad se dočká... lásky
|
08.06.2012 - 18:24
Lásce neporučíš...
|
08.06.2012 - 18:22
Myslím, že ano, když se tak ptáš.
Nejsi sama, kdo se nevyzná... |
08.06.2012 - 18:19
To je smutné. věřím, že se točí a semelou, co je třeba...
|
08.06.2012 - 09:29
Hodně šťastných kroků a nebloudit!
|
08.06.2012 - 07:47
Vesluju sem tam myslí svou
a smích mě drží na nohou pane vy jste nejen trochu myslím že stále jedním z těch pro vaše verše, milý hochu obdivu vždycky mívám vzdech ST |
07.06.2012 - 23:42
Hezké.
|
07.06.2012 - 23:40
Moc se mi líbí... ST
|
07.06.2012 - 23:37
Vtipně povedená
|
06.06.2012 - 18:00
Vtipná, výstižná... ST
|
05.06.2012 - 20:56
Mrazí, ale vyjádřeno krásně... ST
|
05.06.2012 - 20:52
Někdy se to takhle jeví, jindy naopak. Podle toho kam tě život zhoupne.
|
05.06.2012 - 20:48
Můžeš lovit dál, tahle past potěší...
|
05.06.2012 - 20:46
Smutnou pravdu máš.
|
05.06.2012 - 20:39
Míjení... ST
|
05.06.2012 - 20:37
Mně se doST líbí. Vítej tady na morých stránkách.
|
04.06.2012 - 09:44
ST!
|
04.06.2012 - 09:42
ST! Na křídlech fantazie i reality, svobodně, krásná...
|
04.06.2012 - 09:40
ST!
|


