Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
04.06.2012 - 09:39
Není třeba slov... ST
Ať jsou tvé stěny barevné
s okny i dveřmi dokořán
03.06.2012 - 14:45
Působivá, jako sen
03.06.2012 - 14:39
:-) moc pěkné
03.06.2012 - 14:37
Čím déle tím blíž a blíž, loučení, toužení, sladký návrat za ST
03.06.2012 - 14:29
Láska lahodná...
03.06.2012 - 14:27
Fialově ú ž a s n á
03.06.2012 - 14:22
"jen jsem vás potkal a
svět se stal rázem rozkoší"

"stála v aleji kolemjdoucích
oděná lehkou vůní smíchu...
poďobaná sluncem"

Jen jsem dočetla
rázem zavanulo obdivem
v aleji tvých básní
lehce kropených vzpomínkami...
ST s radoSTíííí
03.06.2012 - 11:30
Je dobré a uklidňující, vědět a mít takovou oporu.
03.06.2012 - 11:13
Čekáš, čekám, čekáme
divíme se - nemáme
ze židle, úsměv na tváři
snad se nám něco podaří
ST!
02.06.2012 - 13:46
Líbí se mi víc než doST
Temnou oblohou mraky plynou
deštěm pak všechno kolem pročistí
hlavu nahoru, nebuď jinou
víra světlo a lásku zajistí
02.06.2012 - 10:27
Zase se slunce ukáže
čas vyskočí z beztvarého ticha
mašle cituprázdna rozváže
život tak barvy míchá...
ST
02.06.2012 - 10:16
Jarní svítání - čelenka zlatá
pro nás i pro ptáčata...
Příjemné verše. ST
02.06.2012 - 07:54
Podařená, moc se mi líbí... ST
01.06.2012 - 23:33
ST, co víc říci?
01.06.2012 - 23:30
Vysvitlo moc hezky! ST
01.06.2012 - 23:27
Už slepá není, pomalé odcházení...
01.06.2012 - 23:16
Hezké.
01.06.2012 - 22:44
Pěkně jsi to vymyslel.
ST
01.06.2012 - 22:36
Na svou múzu hrdý buď
drží se tě, má vždy chuť!
01.06.2012 - 19:30
Líbí se mi. Dávno jsem poznala a nezapomněla... ST
1 ... 754|755|756|757|758|759|760|761|762 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku