Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
12.06.2012 - 20:27
Taky čerpám sílu - v přírodě, v lese, u vody, a hned je líp... ST
12.06.2012 - 09:14
Takové vzpomínání zahřeje... ST
12.06.2012 - 09:11
Povedená...
12.06.2012 - 09:07
ST
11.06.2012 - 21:56
ST
10.06.2012 - 20:45
Na tvé zahrádce básničky
sázíš si mezi růžičky
je nám s nimi veselo
jsou psány přímo na tělo - ST
10.06.2012 - 14:13
To je skvěle povedený, úplně ze života, ST
10.06.2012 - 14:10
Rozjímám... jsem něčí, radost mám... ST
10.06.2012 - 14:08
... zvládnuto na jedničku, ST
10.06.2012 - 14:05
Hezkýýý! ST
10.06.2012 - 14:04
Líbí se mi ST
10.06.2012 - 14:02
... pusinku mu dá, hned jsou šťastní dva :-)
10.06.2012 - 11:15
... srdce se souží
Krásná báseň
10.06.2012 - 11:12
Moc hezké... pravdivé ST
09.06.2012 - 22:05
Dělal jsi asi neplechu
chodil jsi z jara za jinou
svádíš to chytře na střechu
ozdoben sem tam modřinou
:-)))
08.06.2012 - 23:20
úžasné nápady
08.06.2012 - 23:05
Chvalozpěv na "klidnou noc" :-)
08.06.2012 - 22:56
Že tě svádí, snaha marná
jiná dá ti třeba zdarma :-)
08.06.2012 - 18:41
... je to tak
08.06.2012 - 18:40
Jak to přišlo (ten pocit), tak zas odejde...
1 ... 752|753|754|755|756|757|758|759|760 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku