jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
30.06.2014 - 05:54
pěkné...ST
|
30.06.2014 - 05:53
smutné...moc
|
30.06.2014 - 05:52
líbí se mi....ST
|
29.06.2014 - 22:41
HANKA: upřímné díky Hanko
|
28.06.2014 - 18:35
líbí se mi ...ST
|
28.06.2014 - 10:21
vavaoko: hlavně, že se umíme ještě radovat ze života a smát
|
27.06.2014 - 15:16
valerie: dobře jsi porozuměla....byla to také první láska a tanec, který jsem milovala
|
27.06.2014 - 15:04
Enter: děkuji za milý komentář
|
27.06.2014 - 13:25
Ardina: díky.....je to tak jak píšeš
|
27.06.2014 - 12:50
má to spád a pěkně se to rýmuje....ST
|
27.06.2014 - 12:48
laskavá báseń....ST
|
27.06.2014 - 12:36
Gorwor: děkuji za laskavý komentář
|
27.06.2014 - 12:12
ttragelaf:jsem ráda, že se Ti líbí....moc děkuji
|
27.06.2014 - 12:01
krizekkk: srdečné díky.....potěšil jsi mě
|
27.06.2014 - 11:58
krizekkk: máš úplnou pravdu a díky za koment
|
26.06.2014 - 11:43
tak to je pravda.....ST
|
26.06.2014 - 09:23
líbezná slova...ST
|
26.06.2014 - 09:22
máš pravdu, ale kdo se někam dovolá.....ST
|
26.06.2014 - 09:20
kdo pro lásku žil...ST
|
26.06.2014 - 09:18
jsem ráda, že jsem objevila Tvé básně.....ST
|


