jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
09.06.2014 - 06:23
psaná srdcem....ST
|
09.06.2014 - 06:20
kasparoza: moc děkuji
|
09.06.2014 - 06:11
kasparoza:děkuji za milý komentář....potěšil mě
|
09.06.2014 - 06:08
kasparoza: srdečně děkuji
|
08.06.2014 - 06:07
líbí se mi....ST
|
08.06.2014 - 06:00
vyhovte její prosbě....ST
|
07.06.2014 - 18:40
povedla se Ti...je pěkná....ST
|
05.06.2014 - 09:22
krásné svítání .. ST
|
05.06.2014 - 09:19
miluju Tvé básně stejně..... jako jsem s napětím četla verše K.J. Erbena...ST 1***
|
04.06.2014 - 14:29
perfektní...ST
|
04.06.2014 - 09:26
souhlasím s každým Tvým slovem...největší láska je máma...ST 1*
|
04.06.2014 - 09:22
citově silné....ST
|
04.06.2014 - 09:20
moc pěkně napsáno...ST
|
02.06.2014 - 16:17
slova se mění v hudbu...nádhera....ST
|
02.06.2014 - 14:42
J.F.Julián:děkuji za milý komentář
|
02.06.2014 - 04:52
pěkná kytička i léčivka....ST
|
01.06.2014 - 21:45
co ta všechno viděla a slyšela...ST
|
01.06.2014 - 21:43
líbí se mi...ST
|
27.05.2014 - 10:28
valerie:děkuji za komentář
|
22.05.2014 - 13:19
to je teda pecka!!!!!
|


