jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
26.06.2014 - 09:16
umíš krásně psát....ST
|
26.06.2014 - 09:15
znám taková místa a báseň je hezká.....ST
|
26.06.2014 - 09:13
moc pěkná....ST
|
26.06.2014 - 00:30
někdy je lepší rozvod.....ST
|
24.06.2014 - 16:33
pěkné....ST
|
21.06.2014 - 16:36
Tvé básně dovedou oslovit....ST
|
16.06.2014 - 10:13
dobře naladila....ST
|
15.06.2014 - 13:04
Lota: také chci věřit, že dobří lidé jsou okolo mě ... a díky za povzbuzení
|
15.06.2014 - 12:59
Lota:díky za hluboce lidský komentář
|
14.06.2014 - 23:38
hezké počtení, pohlazení .......ST
|
14.06.2014 - 23:34
nesmírně moudré.....k zamyšlení....ST
|
13.06.2014 - 22:33
dlouho jsem tak pěknou báseň nečetla..ST 1****
|
13.06.2014 - 04:20
carodejka: děkuji za laskavý komentář
|
11.06.2014 - 12:13
zrovna se s takovou lží potýkám a je mi z toho na nic....ST
|
09.06.2014 - 20:02
umíš pobavit....ST
|
09.06.2014 - 06:46
tahle se mi líbí nejvíc....ST
|
09.06.2014 - 06:44
při čtení Tvých veršů se mi zlepšuje nálada....ST
|
09.06.2014 - 06:37
pěkně dovádivé snění....ST
|
09.06.2014 - 06:35
četla jsem několikrát....ST
|
09.06.2014 - 06:28
tolik lásky dovedeš darovat své milované.....ST
|


