jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
20.05.2014 - 17:45
jc senior: mám slzy v očích......díky
|
20.05.2014 - 17:21
pěkně napsané...ST
|
20.05.2014 - 12:40
četla jsem několikrát....zaujala.....ST
|
20.05.2014 - 12:38
pěkné a zajímavé...ST
|
20.05.2014 - 12:37
líbí se mi....ST
|
20.05.2014 - 12:36
smutek hoď za hlavu....ST
|
16.05.2014 - 11:33
pěkně rýmuješ...ST
|
16.05.2014 - 09:12
to je úžasné .....ST
|
16.05.2014 - 06:31
rozumím Ti.....ST
|
16.05.2014 - 05:30
bolavá cesta....ST
|
16.05.2014 - 05:28
skvělé...ST
|
16.05.2014 - 05:26
nerada se dívam na lov a Tobě...ST
|
16.05.2014 - 05:18
pěkně napsané......ST
|
16.05.2014 - 05:15
hezká...ST
|
16.05.2014 - 05:08
+pěkné...ST
|
15.05.2014 - 20:17
pár slov a kolik toho dovedou říci...ST
|
15.05.2014 - 20:12
líbezná...ST
|
15.05.2014 - 20:09
Maryje...: upřímné díky
|
15.05.2014 - 20:02
hezké snění....ST
|
15.05.2014 - 19:24
Mourek:máš pravdu....láska se nemění ....dík
|


