jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
09.10.2014 - 08:31
s.e.n: ve stáří vzpomínáme na to, co už se nám nemůže vrátit...a díky za komentář
|
08.10.2014 - 20:16
čas nezastavíš....ST
|
07.10.2014 - 20:13
první lásku si ve vzpomínkch uchováme až do smrti....ST
|
07.10.2014 - 13:26
umíš potěšit laskavými slovy....ST
|
07.10.2014 - 13:19
hřejivé vyznání lásky....ST
|
07.10.2014 - 09:19
hezky napsané....ST
|
07.10.2014 - 09:16
po ránu pobavila....ST
|
06.10.2014 - 21:04
ST*********
|
06.10.2014 - 16:33
najdeš si jiného, který si tvou lásku zaslouží....ST
|
06.10.2014 - 16:30
škoda, že jsem nemohla být s vámi....ST
|
06.10.2014 - 16:28
píšeš pěkně...líbí se mi tvoje poézie....ST
|
06.10.2014 - 16:22
prožila jsem to....pomohli mi přátelé....ST
|
05.10.2014 - 07:38
nemohu se nasytit té krásy slov.....čtu několikrát....ST
|
04.10.2014 - 05:49
moc pěkné....ST
|
04.10.2014 - 05:48
ST
|
01.10.2014 - 19:51
já.x.ty.y.: děkuji za komentář
|
01.10.2014 - 16:57
vnoučata nikdy nezapomenou...ST
|
28.09.2014 - 21:04
i to se stává....ST
|
28.09.2014 - 00:54
a co takhle jablka v županu?....ST
|
27.09.2014 - 16:44
hned mám lepší náladu...ST
|


