jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
04.02.2015 - 19:46
Netruchli, to je špatné řešení. Jednou najdeš tu pravou...ST
|
04.02.2015 - 12:40
ST***
|
04.02.2015 - 07:53
pěkné....ST
|
02.02.2015 - 11:08
jako vždy, krásné...ST
|
01.02.2015 - 22:15
kouzelná....ST
|
01.02.2015 - 17:04
mám ráda růže.....ST
|
01.02.2015 - 17:02
pěkné...ST
|
01.02.2015 - 13:00
tvé komentáře mají stejné kouzlo jako tvé básně
|
01.02.2015 - 11:54
ST***
|
31.01.2015 - 23:49
hezké...ST
|
31.01.2015 - 23:48
pěkné moc....ST
|
31.01.2015 - 12:45
moc pěkné...ST***
|
31.01.2015 - 12:40
ST***
|
31.01.2015 - 12:38
líbí se mi....ST
|
31.01.2015 - 12:36
pěkně zveršované...ST
|
30.01.2015 - 18:07
la loba: moc děkuji
|
30.01.2015 - 17:11
ST***
|
30.01.2015 - 16:08
už se mi stýsklo po historii......ST***
|
30.01.2015 - 13:34
ST***
|
30.01.2015 - 00:14
ST***
|


