jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
14.06.2016 - 11:33
Vím už, co je stáří, co je samota i bolest . Žiju ze vzpomínek na to krásné co mi život dal i vzal. A někdy to hodně bolí. ST***
14.06.2016 - 11:29
také se bojím samoty a děsí mě.....ST
13.06.2016 - 22:30
krásně řečeno.....ST
13.06.2016 - 22:26
pěkně se čte a rýmuje....ST***
13.06.2016 - 00:53
pobavila, potěšila....ST
13.06.2016 - 00:46
kasparoza:je zajímavé, s jakou láskou vzpomínáme na to, co už se nám nmůže vrátit......brambory pečené v žáru bramborové natě
12.06.2016 - 23:09
Adramelech: děkuji, že jsi četl a napsal komentář
11.06.2016 - 12:53
Adramelech: také si to někdy myslím, díky
10.06.2016 - 08:56
vlčí máky mají pro mě své kouzlo....tajemné.....ST***
10.06.2016 - 00:25
to je energie síly blesku.....ST***
09.06.2016 - 23:20
pěkně zveršované, líbí se mi....ST
09.06.2016 - 23:16
Rivendell: díky, udělal jsi mi radost
08.06.2016 - 23:32
trpce a hořce vyjádřené pocity, až je mi smutno ST***
08.06.2016 - 23:28
Dříve to byl Liter a nyní Libres. Jsem ráda, že mohu být čtenářem i psát na Libres.Mnoho lidí mě dovedlo potěšit, když mi bylo smutno. Sledují, že mnoho se jich už na těchto stránkách neobjevuje. Moc mi chybí jejich milá slova a komentáře. Ty jsi jedna z těch, která vždy potěší a zaplaší smutek.Díky a ST***
03.06.2016 - 05:30
mám ráda topolové aleje, vyvolávají vzpomínky na procházky s někým milým.....ST***
01.06.2016 - 22:04
Rivendell: díky za milý komentář
31.05.2016 - 19:17
tak to jsi moc pěkně popsal ST***
31.05.2016 - 08:17
Kajuta:velké díky...stále ještě vzpomínám
30.05.2016 - 18:50
milé a laskavé verše.....ST
29.05.2016 - 18:38
tohle jsou pro mě hodně bolestné příběhy......ST
1 ... 106|107|108|109|110|111|112|113|114 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku