jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
23.05.2016 - 08:18
Kajuta: žiju sama a Ejmi je moje společnice celý den. Přeju Terezce, aby se moc netrápila ,vím jak moc to bolí, když jim nemůžeme pomoci.
22.05.2016 - 20:29
Frýda: díky za komentář i za tu čárku
22.05.2016 - 04:52
toulat se a snít ......ST
22.05.2016 - 04:44
ST***
22.05.2016 - 04:36
Je mi smutno, když je potkám....ST
22.05.2016 - 04:34
dýchlo na mně kouzlo něhy....ST
22.05.2016 - 04:28
s láskou bývá trápení....ST
22.05.2016 - 04:25
pěkné vyznání......ST
16.05.2016 - 16:26
madison:díky a zdravím Tě
15.05.2016 - 16:30
dobře ses rozhodla......ST
15.05.2016 - 13:16
Psavec: máš pravdu, je to tak.....díky
15.05.2016 - 10:44
Kajuta: mám radost za přečtení
15.05.2016 - 10:42
Kajuta: už je to tak dávno....dík
15.05.2016 - 10:40
Kajuta: díky moc
14.05.2016 - 18:10
ach, to zrcadlo....nedá se podplatit, hovoří pravdu....ST
14.05.2016 - 12:25
Máš pravdu, takový je život.....ST
14.05.2016 - 12:23
Moc dobře Ti rozumím. U nás sepisujema petici za zachování mlýna, který má ustoupit parkovišti. ST*****
14.05.2016 - 12:18
pěkné vzpomínání.....ST
14.05.2016 - 12:15
důležité je, že ji máš rád.....ST
14.05.2016 - 12:12
labutí píseń....ST
1 ... 108|109|110|111|112|113|114|115|116 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku