jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
23.05.2016 - 08:18
Kajuta: žiju sama a Ejmi je moje společnice celý den. Přeju Terezce, aby se moc netrápila ,vím jak moc to bolí, když jim nemůžeme pomoci.
|
22.05.2016 - 20:29
Frýda: díky za komentář i za tu čárku
|
22.05.2016 - 04:52
toulat se a snít ......ST
|
22.05.2016 - 04:44
ST***
|
22.05.2016 - 04:36
Je mi smutno, když je potkám....ST
|
22.05.2016 - 04:34
dýchlo na mně kouzlo něhy....ST
|
22.05.2016 - 04:28
s láskou bývá trápení....ST
|
22.05.2016 - 04:25
pěkné vyznání......ST
|
16.05.2016 - 16:26
madison:díky a zdravím Tě
|
15.05.2016 - 16:30
dobře ses rozhodla......ST
|
15.05.2016 - 13:16
Psavec: máš pravdu, je to tak.....díky
|
15.05.2016 - 10:44
Kajuta: mám radost za přečtení
|
15.05.2016 - 10:42
Kajuta: už je to tak dávno....dík
|
15.05.2016 - 10:40
Kajuta: díky moc
|
14.05.2016 - 18:10
ach, to zrcadlo....nedá se podplatit, hovoří pravdu....ST
|
14.05.2016 - 12:25
Máš pravdu, takový je život.....ST
|
14.05.2016 - 12:23
Moc dobře Ti rozumím. U nás sepisujema petici za zachování mlýna, který má ustoupit parkovišti. ST*****
|
14.05.2016 - 12:18
pěkné vzpomínání.....ST
|
14.05.2016 - 12:15
důležité je, že ji máš rád.....ST
|
14.05.2016 - 12:12
labutí píseń....ST
|


