jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.06.2016 - 09:21
Tenkrát ti ještě bylo dobře, starost měla maminka.....ST
|
24.06.2016 - 09:18
veliká touha vyznívá z tvých slov......ST
|
23.06.2016 - 22:11
krizekkk: napsal jsi pravdivý komentář, který mě potěšil.....díky
|
23.06.2016 - 22:06
Venuše: tu růží jsem z nostalgie zasadila do zahrádky a on z ní vyrostl překrásný keř .....a tobě díky
|
23.06.2016 - 16:45
Tam bylo příliš mnoho bolestí. Nikdy jsem neměla dost síly, abych si přečetla knihu o koncentračním táboru.ST
|
23.06.2016 - 16:41
dokonalé verše, které dovedou okouzlit.....ST
|
23.06.2016 - 16:38
pěkné verše...ST
|
23.06.2016 - 16:35
jc senior: kraj mého blouznivého snění a radostí....díky
|
23.06.2016 - 12:33
dotkla se mého srdce, tak je nevšední....ST
|
23.06.2016 - 10:30
ta krutost je neuvěřitelná......díky za příběh....,ST
|
23.06.2016 - 10:13
pěkné vyprávění...ST
|
23.06.2016 - 08:16
moudrost a krása zakletá v kamenu.....ST***
|
21.06.2016 - 18:08
Kajuta: bez vnoučat by nám bylo smutno.....díky
|
21.06.2016 - 16:25
Mario de Janeiro: díky za přečtení a komentář
|
21.06.2016 - 12:20
hřejivé vyznání.....ST
|
21.06.2016 - 11:12
úsměvné a poučné.....ST
|
21.06.2016 - 09:05
Ptám se sám sebe a hledám slova, proč právě ona se ke mně tak chová. Proč štěstí odešlo a neřeklo mi nic, v podobě kouře ze zapálených svíc.Tak bych to asi napsala já
|
20.06.2016 - 22:05
možná porozumí tvým láskyplným slovům......ST
|
20.06.2016 - 22:03
souznění lásky v líbezných verších.....ST
|
20.06.2016 - 20:15
co slovo, to perla.....perly lásky na šňůrce navlečené ST****
|


