jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
30.06.2016 - 20:44
zenge: každý je stár, jak se cítí,jak svůj život umí žíti a Tobě děkuji za přečtení
30.06.2016 - 19:11
Rivendell: škoda, že jsi je nepoznal.Oba byli pozorní a galantní. Dívají se na nás a my jim přejeme klid.....díky
30.06.2016 - 18:19
kasparion: moc milý a vlídný komentář, díky
30.06.2016 - 18:18
libour: moc mně potěšilo, díky
30.06.2016 - 17:03
Kajuta: díky, díky moc
30.06.2016 - 09:55
Milena: děkuji za komentář
30.06.2016 - 09:06
na lásku musí byt dva a ze srdce vám přeju, že můžete být spolu.....ST
30.06.2016 - 09:02
opravdu kouzelně pohádkové vyznání.....ST pro lásku tak nespoutanou a nádhernou
30.06.2016 - 09:00
Mám ráda zahrádku a květiny a po ránu zpěv ptačí........ST***
29.06.2016 - 22:28
detektor: diky
29.06.2016 - 20:22
Rivendell: děkuji Ti moc
29.06.2016 - 20:04
vavaoko: I o tom to je....Díky
29.06.2016 - 17:30
Kapka: Je to zvláštní, ale když tam přijedu,,tak se mi tam i lépe dýchá....díky, mám Tě ráda
29.06.2016 - 17:15
krizekkk: jsem ráda za milý komentář
29.06.2016 - 17:13
Kapka: bez lásky je život smutný a Tobě díky
29.06.2016 - 16:48
Připomělo mně to dětství, když jsme jezdili vlakem taženým parní lokomotivou. A to byla jízda za odměnu. Krásné vzpomínky a ještě krásnější verše ST***
29.06.2016 - 16:34
divoženka1:děkuji a jsem ráda za porozumění
29.06.2016 - 16:17
Adramelech: A někdy je toho smutku přiliš....srdečné díky
29.06.2016 - 15:56
Tara: děkuji za komentář i radu
29.06.2016 - 15:10
Kajuta: Tvůj komentář přesně vystihuje, co obsahuje....díky mnohokrát
1 ... 102|103|104|105|106|107|108|109|110 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku