jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
07.07.2016 - 19:59
Dovedeš čtenáře potěšit.Jako vždy mohu jen říci, Tvá báseň je vyníkající......ST.
07.07.2016 - 08:01
budeš mít asi hodně zákazníků.....ST
05.07.2016 - 07:05
Tvůj příběh lásky něžný, který tvá báseň vypráví. Je hoden princezny i kněžny, tak velice je jímavý. ST***
04.07.2016 - 12:18
Jediná spravedlnost na světě, která platí pro každého.Věřím, že Ty tady na Libresu nás potěšíš a ještě budeš nějaké roky psát. A my se budeme těšit.... ST
04.07.2016 - 10:40
Paulmatthiole: oni se nestydí ani na hřbitově krást květiny.....díky za návštěvu
04.07.2016 - 06:29
Adramelech:Máš pravdu, protože vědí, že nebudou potrestaní.Děkuji, že jsi četl a napsal komentář.
04.07.2016 - 04:14
Vytvoř si krajinu plničkou radostí,vítr ti rozfouká vlasy i starosti.....ST***
04.07.2016 - 04:06
Babočka admirál nad květinami létá a paví očko radost má, že začátek je léta.....ST
03.07.2016 - 21:38
přeju ti hebké a líbezné snění o rozkvetlé louce a uzdravení.....ST
03.07.2016 - 20:01
ty dovedeš pohladit slovy a já se pokusím v sobě strach překonat.....někdy je mi úzko......ST
02.07.2016 - 20:11
Když bude mít peníze, může to být i stařec nad hrobem.....ST***
02.07.2016 - 09:29
Léto jak má být, rozkvetlé louky a věnečky do vlasů z kopretin....ST***
02.07.2016 - 09:21
Špáďa: když budeme pouze přátelé, tak nám žádné pády nehrozí.....díky, že jsi četl a přidal komentář
01.07.2016 - 17:43
Kajuta:jsem potěšena za návštěvu.....díky
01.07.2016 - 16:50
Jsi lékař a prosím Tě, nikdy to nevzdávej. Kdo nevěří v uzdravení, těžko boj s nemoci vyhraje. Sám jsi v životě dokázal nemožné, protože sis věřil. Přeju Ti uzdravení a čekám, až znovu začneš psát....ST*****
01.07.2016 - 16:36
Téma, které budí zvědavost a navozuje přání, setkat se s velrybou a zpívat s ní až do svítání.....ST***
01.07.2016 - 11:11
Lilith: já vím a rozumím Ti a moc děkuji
01.07.2016 - 11:06
matousekKkrejca: musím přiznat, že máš pravdu, dík za komentář
01.07.2016 - 06:58
za sebe mohu říci, je mi ctí Tě číst....ST***
01.07.2016 - 06:21
jc senior: je to cit tak silný, že ztrácíš rozum a promlouvá jen srdce. Jsem ráda že jsi četl, dík
1 ... 101|102|103|104|105|106|107|108|109 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku