jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
14.07.2016 - 07:04
Nezůstavej sám. Ve dvou je všechno snažší. Jídlo lépe chutná, květina více voní i poslech hudby ve dvou je zážitek znásobený.....ST
14.07.2016 - 06:49
lehce nadýchané přání, s příslibem něčeho tajemného a krásného.....ST
14.07.2016 - 06:40
tohle je smutné čtení.....ST
13.07.2016 - 21:00
Čí jsi šnečku? Maminčinej? Určitě se bude líbit......ST
13.07.2016 - 20:54
Rivendell: Moc ti děkuji
13.07.2016 - 20:53
Víš, že i na tom dešti je něco pěkného? Mě uklidňuje, zvuk deště, pro mě zní jako hudba.......ST
12.07.2016 - 13:14
dětství je nezapomenutelné a kouzelné......ST
11.07.2016 - 14:05
Jak smutné, jeden život přichází a druhý odchází....ST
11.07.2016 - 09:02
pěkné verše.....ST
10.07.2016 - 13:41
Někdy přijde takový den. Já si pouštím hudbu a je mi líp.....sT
10.07.2016 - 13:38
pěkné......ST
09.07.2016 - 19:49
velice vtipně podané......ST
09.07.2016 - 19:45
Kdo to může vědět, co mu sudičky daly do vínku....ST
09.07.2016 - 17:55
nic nezmeškej.....ST
08.07.2016 - 19:01
Kajuta:už je to dlouho, ale chybí mi tady.....díky
08.07.2016 - 16:42
Nečetla jsem díla i jiných autorů a zjistila jsem, že jsem se ošidila o mnoho pěkných zážitků.
08.07.2016 - 14:09
dovedeš kouzlit s fantazií a se slovy si hrát....ST
08.07.2016 - 13:07
marnost nad marnost...nebraň se ....ST
08.07.2016 - 13:05
dobře jsi svou báseň uzavřel....ST
08.07.2016 - 13:03
pěkné vyprávění....pobavilo........ST
1 ... 100|101|102|103|104|105|106|107|108 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku