jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
15.07.2016 - 18:10
Čtení poezie, je pro mě jako zákusek, ale psaní už tak ne.....Tobě se daří , tak piš......ST***
|
15.07.2016 - 13:51
rozechvělý hlas a slova pronesena šeptem......nevzdávej se.....ST
|
15.07.2016 - 11:29
Pesimismus je bitva prohraná už předem. Ať mě potká cokoliv, nikdy to nevzdám bez boje.
|
15.07.2016 - 11:24
Tomáš: děkuji moc a nejen tato báseň, ale i všechny ostatní popisují můj život pravdivě.
|
15.07.2016 - 05:01
Dobře ti to šlape, radostné putování s tvými verši...ST
|
15.07.2016 - 03:30
František:Jaký máš důvod, že nezveřejníš své básně? Ráda bych věděla, s kým mám tu čest.
|
15.07.2016 - 00:48
Všechny hovory o smrti jsou bolestné i když nás to všechny jednou čeká......ST
|
15.07.2016 - 00:42
libour: děkuji za návštěvu
|
15.07.2016 - 00:30
Tara:potěšila jsi mě......díky
|
14.07.2016 - 21:43
krizekkk: Máš pravdu. Člověk si uvědomí marnost svého býti, když mu chybí rodina a nemá s kým žíti.
|
14.07.2016 - 21:40
detektor: děkuji za přízeň
|
14.07.2016 - 20:20
zenge:děkuji mnohokrát za přečtení
|
14.07.2016 - 20:18
Láska: Máš pravdu a dokonce vzácné poklady....díky
|
14.07.2016 - 20:00
Lilith: Kajuta: děkuji milé přítelkyně
|
14.07.2016 - 19:56
Děkuji
|
14.07.2016 - 19:45
Psavec: udělal jsi mi radost, že jsi četl
|
14.07.2016 - 15:13
Déšť smyje bolest z tváře, květům dodá krásy, těší vodohospodáře, věští lepší časy......ST
|
14.07.2016 - 15:02
Hrášek nemám v posteli, ale někdy mě tak bolí záda, jako kdyby tam bylo kamení. Pohádky mám ráda.....ST***
|
14.07.2016 - 14:51
Mně se to líbí a ty nebuď smutná.....ST
|
14.07.2016 - 14:48
ST určitě se někdy setkáte
|


