jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
18.07.2016 - 19:16
Máš pravdu, kostely jsou poloprázdné.....ST
|
18.07.2016 - 16:38
krizekkk: Milovala ho určitě. Ani si partnera nenašla, aby měl pohodlí......díky
|
18.07.2016 - 16:36
Lilith:Bohužel, je to tak ......díky
|
18.07.2016 - 15:12
Tomáš: Moc děkuji a jsem ráda, že se vracíš
|
18.07.2016 - 13:19
ST marnost nad marnost, lidé se nepoučí
|
18.07.2016 - 12:23
vavaoko: díky
|
18.07.2016 - 12:13
František: i když tvé verše jsou lepší, ponechám si své. Z jednoho prostého důvodu. Už bych nebyla autorka jenom já, ale byli bychom autoři dva. Díky
|
18.07.2016 - 11:29
František:díky, je vidět, že umíš*****
|
18.07.2016 - 10:32
Kapka: to je nejhorší, co může rodiče potkat.....díky
|
18.07.2016 - 10:31
Tara: děkuji Ti a máš pravdu
|
17.07.2016 - 20:43
Kajuta: jsem ráda, že se Ti líbí......díky
|
17.07.2016 - 15:09
Slávinko, pár slov stačí, aby toho tolik řekla. Je v nich víra i naděje .....ST
|
16.07.2016 - 18:17
Ten závěr hovoří za všechna napsaná slova....ST***
|
16.07.2016 - 18:12
ST***
|
16.07.2016 - 18:10
ST***
|
16.07.2016 - 18:08
moc hezky znějí tvé verše......ST
|
16.07.2016 - 11:16
Jsem spíš nevěřící, ale když mi je úzko, tak prosím Boha o pomoc. Napsla jsi to tak hezky, zasloužíš mnohem víc, než jen ST*****
|
16.07.2016 - 11:09
janislava: díky za návštěvu
|
16.07.2016 - 01:49
divoženka1: ano, je to tak......díky
|
15.07.2016 - 18:15
Tak to na tom světě chodí.....historie se opakuje....ST***
|


