jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
19.07.2016 - 20:45
Někdy je lepší mlčet. Mnohokrát jsem se o tom přesvědčila....ST
19.07.2016 - 20:26
Tomáši, dobře že ses vrátil zase zpátky. Tvá báseň je úžasná....ST***
19.07.2016 - 18:46
půvabné přání....být chvíli mořem a lodě obejmouti.....ST
19.07.2016 - 18:43
Mravenečku, podej ruku, zavedu tě na vrch buku. Na vrch buku mezi všemi, ukáži ti Českou zemi. To už napsal kdysi dávno někdo přede mnou......ST
19.07.2016 - 18:37
Chci Ti poděkovat za to, že od začátku mé tvorby jsi mi psal vlídné komentáře. Potěšil jsi mně, když jsem si mohla přečíst Tvojí knížku a přestavit si Tě v porodnici. Určitě Tvé povolání bylo i Tvým posláním uzdravovat a ulevit od bolestí. Promiň, ale nemohu příjmout myšlenku, že vše končí. Vždy bys mi tu chyběl.
19.07.2016 - 11:53
divoženka1: příběh na který nelze zapomenout. Ta paní se mě se zoufalým výrazem v očích ptala, jestli se platí poplatky za hospitalizaci. Ujistila jsem jí, že pokud bude platit, že to za ni uhradím. Za 3 dny se stěhovala na onkologii.
19.07.2016 - 08:31
František: ve zkratce podle tebe
18.07.2016 - 23:29
Tamara J: Nepřeju to nikomu, ale někdy dovedou děti být kruté....díky
18.07.2016 - 21:36
Ty hrdiny nepřestanu obdivovat. Nasazovali vlastní životy aby se pozdějí na ně zapomnělo.....ST a z
18.07.2016 - 21:31
Levandule: vřele a s radostí s tebou souhlasím....díky
18.07.2016 - 21:29
Levandule: možná by nám to prospělo......díky moc
18.07.2016 - 21:00
Viděla jsem zdrogované mladé lidi a je to ta nejhorší cesta.....ST
18.07.2016 - 20:58
velice pěkně zveršované.....ST
18.07.2016 - 20:56
Mít jeden druhého je velké bohatství......ST
18.07.2016 - 20:53
libour: je to velmi smutné, tato paní již nežije......díky
18.07.2016 - 19:29
Kajuta: děkuji moc, škoda že nikoho z vás neznám osobně
18.07.2016 - 19:27
Kajuta: věřím ,protože máš srdce na dlaní.....díky
18.07.2016 - 19:24
velice krásné přání, přeju malému požehnání.....ST
18.07.2016 - 19:21
dětství se loučí, krásné.....ST
18.07.2016 - 19:19
úchvatné dílo.....ST
1 ... 97|98|99|100|101|102|103|104|105 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku