M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
17.08.2019 - 16:03
Květka Š.: Děkuju.
|
17.08.2019 - 09:51
Elisabeth.S: vavaoko: Děkuju, sledoval jsem manévry toho kolesáku z můstku (okna).
|
17.08.2019 - 09:50
vavaoko: Ringo: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Díky Vám za proplutí. Vážné téma, Ringo ani nežertoval... :O)
|
17.08.2019 - 09:45
vavaoko: Děkuju.
|
17.08.2019 - 09:44
vavaoko: Děkuju.
|
17.08.2019 - 09:43
vavaoko: Děkuju.
|
17.08.2019 - 09:43
vavaoko: Nenechala dívat se toho správného. Asi. Díky. :O)
|
17.08.2019 - 09:40
Ringo: Kajuta:
Na útesech u Stromboli jak malované od Buriana zjistila na břehu jak to bolí když zůSTala tam sama |
17.08.2019 - 09:24
JeSTli jsem to tehdy nebyl já sám,
kdo též únavou si učůrl právě tam... |
17.08.2019 - 09:19
ST
|
17.08.2019 - 01:33
sailorr: Děkuju, bylo mi potěšením.
|
16.08.2019 - 21:50
Elisabeth.S: Děkuju. Hustě... ;O)
|
16.08.2019 - 11:30
Asi je dobře, že jsi nabídl dvě verze. Oproti Timimu mne se víc líbí ta druhá. Myslím druhá verze... ST
|
15.08.2019 - 20:34
Jo, ST
|
15.08.2019 - 20:17
Psavec: Květka Š.: Gándhí: Hvězdné děkuju.
|
15.08.2019 - 20:15
xlps: Děkuju. V tu chvíli asi ani ti, kteří tam byli o své vůli.
|
15.08.2019 - 19:37
Hmm, zaznělo mi to dokonce jako píseň, ST.
|
15.08.2019 - 19:23
Lilith: Děkuju Lilith.
Pokud jde o pohlaví, přiznám se, že já jsem rád i v tom druhým. ;O) |
15.08.2019 - 17:37
Kajuta: Děkuju. :O)
|
15.08.2019 - 17:37
byron: Děkuju. No právě, wototugo.
|


