M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
10.08.2019 - 19:29
Je lepší ples na dvoře,
než v Opeře ten
dvůr má blíže ke kultuře,
než pozlátkový sen... ST
10.08.2019 - 13:39
Taky, ST.
10.08.2019 - 09:21
Nespokojím se jen s málem,
tak šla jsem, oj, i s ďáblem,
však zkušenoST mám hořkou,
skončilo to anděličkářkou...
09.08.2019 - 23:40
Špáďa:
Opatrně slovo čti,
opatrně slovo tvoř,
aby z písmen nevylezl
třeba krtek.
09.08.2019 - 22:42
Ležím jako rozlousknutá škeble,
čtu poezii, ST píši, pátečně se šklebě.
09.08.2019 - 21:11
Zář ohně žhne v loučích
a stéká stíny šíje tvé
do slibů vsakuje se nejtrpčích
a k hrám s pocity zve,
ty pravověrné i ty věrné,
ti vlastní cesty znají,
labyrintem stezky pitvorné...

Již myšlenka má je však přetržená
břit chladný mění se v Tip, že zná...
09.08.2019 - 20:15
byron: No však. Na zahořklé. Ale hořké, jako fernet v pozdním slunci prozářený do hnědých melancholických očí... S krásnou poezií jsem s Tebou ale zajedno. :O)
09.08.2019 - 19:47
Psavec: Květka Š.: Díky moc. :O)
09.08.2019 - 17:53
:O) ST
09.08.2019 - 07:48
Pěkné, ač tak hořké... ST
08.08.2019 - 23:57
Ringo: Kajuta: byron: Díky Vám za souznění.

Ringo, ze všeho, co začíná na "sou" je to soužení asi nejhorší. Zvlášť, když je to třeba na středním odborném učilišti.
08.08.2019 - 23:53
Psavec: Děkuju.
08.08.2019 - 23:52
Ringo: Psavec: Lilith: Kajuta: byron: Díky všem za studium ultrazvukového snímku. :O)
08.08.2019 - 23:50
ST vkládám do Tvé bulaje.
08.08.2019 - 23:49
Tak ta mi dnes sedla k vínu, děkuju. ST
08.08.2019 - 23:41
ST
08.08.2019 - 23:40
Jo, ST.
08.08.2019 - 23:37
Ale jo, ST.
08.08.2019 - 23:36
ST
08.08.2019 - 23:31
ST
1 ... 189|190|191|192|193|194|195|196|197 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku