M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
26.12.2019 - 21:08
Tara: Ringo: Díky Vám za nakouknutí. Sloveso tíknout jsem poprve zaregistroval asi před pětatřiceti lety a hned mne okouzlilo. Bylo to v písničce K horám Mikiho Ryvoly. To je Pan Básník! Takže, Ringo, odpáře.
Usnula řeka a usnula kytara, jenom pták ze spaní tikne. Dohořel oheň a docela poslední jiskra už do noci blikne. Do ticha sova houká, vím, že vítr spí, ze spaní si brouká v křovinách a sní až ráno. Uteče mlha a uteče tma, slunce zažene šedivý stíny, na louce v trávě se zatřpytí rosa a odplaví poslední splíny. Dál k horám lesy půjdu, vím, že čekají až nahoře se zastavím, na vždycky se zastavím... A tíknutí už jsem před rokem použil i zde: https://www.libres.cz/dilo/147132-atlantida/ |
26.12.2019 - 16:40
Psavec: ttragelaf: Chlapi, děkuju i za ty chlapy bez lodí.
|
25.12.2019 - 23:45
Zajímavě pojatá vzpomínka.
|
25.12.2019 - 19:56
byron: Kajuta: Květka Š.: Ringo: Děkuju. Dne 15. dubna 2020 bude mít čs. námořní vlajka sto let.
|
25.12.2019 - 19:53
Pěkné. Ahoj i Tobě...
|
25.12.2019 - 19:51
Tvé verše vtekly pod kůži jako řeka do údolí. I Tobě přání klidu.
|
25.12.2019 - 14:22
byron: Kajuta: Psavec: Willow: Já vím, že ten úlet vyústil v úplný úpadek. Tím spíš Vám děkújúúú.
|
25.12.2019 - 14:16
Kajuta: Cením si toho, děkuju.
|
25.12.2019 - 14:15
Kajuta: Děkuju.
|
25.12.2019 - 13:08
ač obráceni v prach,
doufají, tim jsem si jist, i mezi jejich řádky že budeme číst... Zajímavé, líbí. |
25.12.2019 - 09:54
Máš za víčky skvělé zrcadlo, ať Tě ochraňuje, koho vidíš...
|
25.12.2019 - 09:51
Líbí. Bylo by troufalé tvrdit, že toho nejmladšího syna Dia jsme nikdy nepotkali. Už to, že jsme tady, potvrzuje, že se známe...
|
25.12.2019 - 09:45
Podle úsměvu si i komorná užívala. Přeji všem takový úsměv...
|
25.12.2019 - 09:42
Díky, i tobě krásné svátky a štěstí kopeček,
a alespoň pár vloček toho bílého za límeček... |
25.12.2019 - 09:30
Milé, uhodil jsi hlavičkou o hřebíček.
|
23.12.2019 - 19:06
byron: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: ttragelaf: vavaoko:
Tak už bude po minutách jasněji co den, děkuju za návštěvu a přeji štědrý štědrý den. |
23.12.2019 - 19:00
byron: Lilith: vavaoko: Ctirad Justus: Děkuju za sluncevratnou návštěvu.
|
23.12.2019 - 18:58
Kajuta: Děkuju.
|
23.12.2019 - 18:57
Kajuta: Díky.
|
23.12.2019 - 10:08
Tam, kde se moc mluví, se příliš neřekne,
a tam, kde se mlčí jen, jak mnohomluvné... |


