M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
16.12.2019 - 23:00
Gándhí: Děkuju, snad i další jména budou hravá.
|
16.12.2019 - 22:58
Lilith: Květka Š.: Děkuju, dámy, a posílám trochu jeho třpytu...
|
16.12.2019 - 22:57
Kajuta: Napíšu to bez obalu - děkuju. :O)
|
16.12.2019 - 22:56
Lilith: Děkuju, neb kdo bubnuje, nemůže držet bič...
|
16.12.2019 - 16:52
Lilith: Květka Š.: Děkuju, dámy. Květko, už jsem si vybral, proto si můžu dovolit hrát si jen se jmény. :O)
|
16.12.2019 - 16:51
byron: Děkuju, snad pobaví i ty další...
|
15.12.2019 - 23:57
byron: Psavec: ttragelaf: vavaoko: Děkuju, a nechť i Vás ten pohled hřeje.
|
15.12.2019 - 23:55
byron: Květka Š.: Psavec: Ringo: valerie: vavaoko: Děkuju Vám za vystřídání u vesla. Valerie, díky za připomínku, ještě se na to podívám.
|
15.12.2019 - 23:52
Ringo: Neboj, jsem jenom u čtyřky. ;O)
|
15.12.2019 - 13:42
Držím palce. A držím palce najít sílu, dát mu svůj text přečíst...
|
15.12.2019 - 13:40
Líbí se mi, děkuju.
|
14.12.2019 - 23:12
Pěkný, i muzika by se hodila.
|
14.12.2019 - 23:09
Ty s vtipnou kaší
v zemi krásné naší mám pocit, že kdos plaší... |
13.12.2019 - 20:38
Tara: Kapka: Milá slova, děkuju, milé dámy.
|
13.12.2019 - 15:23
Ringo: Joj, to je milé od Tebe i od Karla.
Mezi mnou a Borovským je (mimo významější jiné) velký rozdíl. On pokynul, a já už jenom kynu. |
13.12.2019 - 10:22
Má to pěkný pulz.
|
13.12.2019 - 10:20
To jsou zajímavé souvislosti, pěkné. Však jak známo, žádná tuba ze sebe nedá úplně vše, co v ní je.
A příště můžeš pokračovat s žesťovou tubou... |
13.12.2019 - 10:07
Nějak mi to připomnělo strašidelný příběh o starém zemanovi a malým ovčákovi. ;O)
|
13.12.2019 - 09:30
Výročí v modré,
joj, to je dobré, tož šumivého ať letí špunt, přeje teprve roční špunt. |
12.12.2019 - 16:42
Joj, je na Tobě znát láska k přírodě, ST. S dovolením si přisadím:
paseka v lese pod sukni, jak závidím mravenec leze té pihovaté beruška pod triko míří bradavka třetí Houbařka v mini pro bedlu ohnula se vidět je klouzek |


