M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
09.01.2020 - 13:13
Kajuta: Psavec: Lilith: Děkuju i za holky.
09.01.2020 - 13:12
Psavec: Děkuju.
08.01.2020 - 23:11
Pěkná hříčka, takové mám rád.

sladkobolná
absolventka rosol solí,
zaslaný na velvyslanectví
neslaným poslancům islandským,
solidně slangově mluví,
za to ženou ji holí
08.01.2020 - 22:56
Díky a nápodobně...
08.01.2020 - 22:54
Jako vždy zřídlo úžasu...
08.01.2020 - 22:50
Líbí...
08.01.2020 - 00:03
Tara: Pobavím rád, ale, promiň, asi vás nechám zimou strádat... :O)
07.01.2020 - 23:50
Za to se nastyď, taky si občas říkám "nesvítí někde zbytečně?"
07.01.2020 - 23:46
Pak je svět plný šílenství...
07.01.2020 - 23:43
Moc pěkné.
07.01.2020 - 23:41
osud není poloprázdný,
a nejen myška,
i štěstí se unaví

-----------------

když praští jak mrzne
dámy zimou strádají
nemajíce vajec

(což může vést k diskuzi o ochotě či neochotě mužů pomoci při zahřívání)
07.01.2020 - 23:24
Jaká bude dvojdvacka
jen na nás záleží,
to je jasné jako facka.
05.01.2020 - 22:30
Lilith: Děkuju.
05.01.2020 - 22:29
Ringo: Malý, ale krásný ptáček: https://britishsportingart.com/wp-content/uploads/2019/04/530A11
71-2.jpg
Můžeš se takovým pochlubit? ;O)
05.01.2020 - 18:56
Uf, to mohlo dopadnout daleko hůř, kdyby tam ležely míSTo koulí sněhových...
05.01.2020 - 16:47
Lilith: Květka Š.: Děkuju, dámy.
05.01.2020 - 16:44
j.m.: Díky za návštěvu, tak zlé to snad ani nebude, vždyť nic není ani ta elementární částice... ;O)
05.01.2020 - 14:19
Tara: Děkuju. Jo, Pavly umí zaujmout... ;O)
05.01.2020 - 14:19
vavaoko: Děkuju. :O)
05.01.2020 - 14:16
Tara: Děkuju. To jsi ještě neviděla ten akt... ;O)
1 ... 143|144|145|146|147|148|149|150|151 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku