M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
11.12.2019 - 21:21
byron: Lilith: Psavec: René Vulkán: Ringo: vavaoko: Díky za návštěvu. Víte, co je to řízek v bruttobruttobrutto?
|
11.12.2019 - 18:59
Jo, pod metronomem, ta Letná
za měsíčních nocích létají netopýři, polibky a slovíčka vzletná, a Praha mrkající pod svahem z podhledu to vidí z nadhledu, též jsem tam kdysi chodíval, ale k líbání už svéST žádnou nesvedu... |
11.12.2019 - 18:42
Jo, čerti se holkám ďábelsky líbí, mají ocas i na druhé straně...
|
11.12.2019 - 18:39
ST
|
10.12.2019 - 21:39
ST
|
10.12.2019 - 12:00
To si schovám, děkuju. ST
|
09.12.2019 - 23:19
V lese jsem byl naposledy ani pamatuji - včera. Tak oceňuji Tvé dílko i ten les.
Snad mi odpustíš i malý šp(rým): Dolíček v hájku hrob mělký šp(rýmaře) co smál se haiku |
09.12.2019 - 22:46
Ringo:
Tárám, píšem hlúposti, tebe, chalan ku zlosti... :O) |
09.12.2019 - 16:01
ST
|
09.12.2019 - 14:09
Pěkná pocitovka, ST.
|
09.12.2019 - 14:05
Romana Šamanka LadyLoba: Klást si otázky, či přinejmenším to jednu základní filozofickou, nás, dle mého názoru, odlišuje od ostatních tvorů. Je lidství předsudek? Obávám se, že ano.
Asi je i předsudek, muset na všechny otázky znát odpověď. Mnohé odpovědi znát jistě nemůžeme, ani znát nemáme a znát nechceme. Ale vnitřně doufám, že nás nepřestane bavit si otázky pokládat, a hledat na ně odpovědi. |
09.12.2019 - 10:48
A není to krásný předsudek a nevědomý vzorec pokládat si otázky, na něž nenajdeme odpovědi, či přinesou jen další a další otázky? ST k zamyšlení, rozmýšlení, domýšlení, vymýšlení...
|
08.12.2019 - 22:50
byron: Kajuta: Květka Š.: Lilith: Ringo: Psavec: vavaoko: Tak já Vám pěkně děkuju. ;O)
|
08.12.2019 - 22:42
Kajuta: Květka Š.: Děkuju za návštěvu v bobří hrázi. ;O)
|
08.12.2019 - 22:41
Květka Š.: Děkuju.
|
08.12.2019 - 22:40
Psavec: Děkuju.
|
08.12.2019 - 22:38
Rád se vrátím, ST.
|
08.12.2019 - 22:35
ST. Víš to alespoň ty?
|
08.12.2019 - 22:33
Svit očekávání?
Stín nostalgie? Nevím, čeho je v Tvém dílku víc, ale určitě je to ST. |
08.12.2019 - 22:28
Pěkný ST, jen ten konec mne tam dráždí. Je jako z politické reklamy... ;O)
|


