M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
03.04.2020 - 23:14
To je milé

a nemile blbé
je mi, že su blbé
na volný verš

to není závist
toť pochvalný hvizd
03.04.2020 - 19:52
Gándhí: Jo, jo, jsem hrdý, že jsem slušně vyjádřil něco hodně sprostého, díky.
03.04.2020 - 19:50
Květka Š.: divoženka1: Milé dámy, děkuju.
03.04.2020 - 19:49
Tichy_vulkan: Pěkný, děkuju.
03.04.2020 - 19:48
René Vulkán: Díky, moc pěkný komentář.
03.04.2020 - 19:46
Ringo: Becherovku?
03.04.2020 - 19:46
matousekKkrejca: Utopit ne. To nejsou dobří mučedníci. A díky.
03.04.2020 - 19:45
Lilith: A to nejsi žádná ťunťa, děkuju.
03.04.2020 - 19:44
Psavec: vavaoko: Díky moc. :o)
03.04.2020 - 19:43
Lilith: Gándhí: Oh, děkuju zástupcům Mrksoftu. ;o)
03.04.2020 - 19:41
Lilith: matousekKkrejca: Jéééé, děkuju, to jsem rád, že se někomu roušky líbí. ;o)
03.04.2020 - 18:42
Pro pána krále,
či za jiného dacana,
kdo verbuje
nechť dostane facana.
03.04.2020 - 18:37
Láska pomyslná,
dvakrát smyslná...

milá miniatura
03.04.2020 - 18:30
Vezmu špendlík,
píchnu do té černé
a mám první hvězdu...

Líbí, a moc.
03.04.2020 - 18:27
Moc pěkná "kompilace". :o)
03.04.2020 - 18:18
Ulice zpychlá
tak trochu ztichla,
tak trochu zaražená
jak cihla do čela
domu co křičí,
že klid se mu příčí,
že chce se smát,
jako dřív tolikrát
03.04.2020 - 18:10
Kápl jsi na to. Pěkné...

Zem ztichlá chtíčem
do zvlhnutí

A vláhu zpitou
zem pohltí
03.04.2020 - 18:01
Nejen dnes,
i včera,
to věz,
a ty víš,
hlavičkou uhodil jsi
vo hřebíček.
Či spíš
hřebíček
(v grogu horkém)
do hlavičky
(grog s hřebíčkem)?

Tím jsem chtěl naznačit, že se mi to moc líbí.
03.04.2020 - 17:52
To se mi moc líbí, děkuju že smím číST.
01.04.2020 - 19:09
...a já jaro rozkvetu... No, pěkný.
Asi podle blatníků naše auto pojmenuju Jaro. :O)
1 ... 126|127|128|129|130|131|132|133|134 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku