M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
03.04.2020 - 23:14
To je milé
a nemile blbé je mi, že su blbé na volný verš to není závist toť pochvalný hvizd |
03.04.2020 - 19:52
Gándhí: Jo, jo, jsem hrdý, že jsem slušně vyjádřil něco hodně sprostého, díky.
|
03.04.2020 - 19:50
Květka Š.: divoženka1: Milé dámy, děkuju.
|
03.04.2020 - 19:49
Tichy_vulkan: Pěkný, děkuju.
|
03.04.2020 - 19:48
René Vulkán: Díky, moc pěkný komentář.
|
03.04.2020 - 19:46
Ringo: Becherovku?
|
03.04.2020 - 19:46
matousekKkrejca: Utopit ne. To nejsou dobří mučedníci. A díky.
|
03.04.2020 - 19:45
Lilith: A to nejsi žádná ťunťa, děkuju.
|
03.04.2020 - 19:44
Psavec: vavaoko: Díky moc. :o)
|
03.04.2020 - 19:43
Lilith: Gándhí: Oh, děkuju zástupcům Mrksoftu. ;o)
|
03.04.2020 - 19:41
Lilith: matousekKkrejca: Jéééé, děkuju, to jsem rád, že se někomu roušky líbí. ;o)
|
03.04.2020 - 18:42
Pro pána krále,
či za jiného dacana, kdo verbuje nechť dostane facana. |
03.04.2020 - 18:37
Láska pomyslná,
dvakrát smyslná... milá miniatura |
03.04.2020 - 18:30
Vezmu špendlík,
píchnu do té černé a mám první hvězdu... Líbí, a moc. |
03.04.2020 - 18:27
Moc pěkná "kompilace". :o)
|
03.04.2020 - 18:18
Ulice zpychlá
tak trochu ztichla, tak trochu zaražená jak cihla do čela domu co křičí, že klid se mu příčí, že chce se smát, jako dřív tolikrát |
03.04.2020 - 18:10
Kápl jsi na to. Pěkné...
Zem ztichlá chtíčem do zvlhnutí A vláhu zpitou zem pohltí |
03.04.2020 - 18:01
Nejen dnes,
i včera, to věz, a ty víš, hlavičkou uhodil jsi vo hřebíček. Či spíš hřebíček (v grogu horkém) do hlavičky (grog s hřebíčkem)? Tím jsem chtěl naznačit, že se mi to moc líbí. |
03.04.2020 - 17:52
To se mi moc líbí, děkuju že smím číST.
|
01.04.2020 - 19:09
...a já jaro rozkvetu... No, pěkný.
Asi podle blatníků naše auto pojmenuju Jaro. :O) |


