M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
20.03.2020 - 22:54
ST
|
20.03.2020 - 22:53
Hodné prvního jarního dne, ST.
|
20.03.2020 - 21:42
Tara: René Vulkán: :o)
|
20.03.2020 - 20:24
René Vulkán: René, nemyslím si, že jsi dostal od Tary vyhubováno, nemyslím si ani, že jsi komentář myslel zle, ale nemyslím si též, že mne to nechalo zcela chladným. Ale též mne to nijak nerozpálilo. Nicméně mne to donutilo se pozamyslet, a to i nad svými limity, neb nikdo nepřekročí nejen svůj stín, ale ani své světlo. Výsledkem úvah je dílko Na to nemám, které Ti věnuji.
Rád se s Tebou a Tarou někdy, někde sejdu. troufám si napsat, že si budeme mít co říct. Omluvu, i když vlastně není se zač omlouvat, přijímám. |
20.03.2020 - 16:36
Entiovské ST
|
20.03.2020 - 11:05
Jak lehce klokotají Tvé verše
tam kam mají, jemně a tiše... ST |
20.03.2020 - 10:59
SugeSTivní, navím jak pro druhé, pro mne optimistické.
|
19.03.2020 - 18:35
vavaoko: valerie: Tara: Ringo: René Vulkán: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: byron: Děkuju za navštívení i komentáře. K některým se ještě vyjádřím později. :o)
|
19.03.2020 - 18:31
vavaoko: ttragelaf: Ringo: René Vulkán: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Gándhí: byron: Díky všem za nahlédnutí i milé komentáře a repliky.
|
19.03.2020 - 17:56
matousekKkrejca: Děkuju.
|
19.03.2020 - 17:55
vavaoko: Tara: Ringo: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: Gándhí: byron: Díky Vám všem za nahlédnutí a milé komentáře.
|
19.03.2020 - 17:33
Kde vzít víru místo virů? ST
|
19.03.2020 - 17:30
Milé, ST
|
19.03.2020 - 17:28
ST
|
19.03.2020 - 17:28
Líb líp bez roušky. ST
|
19.03.2020 - 17:26
"kluk tu dívku políbil", jaké to asi v rouškách bylo? ST
|
19.03.2020 - 16:52
ST
|
18.03.2020 - 09:57
Ringo:
Snad loutka nejsi, to dřevěná klapavá Tvá ústa po návštěvě šášně v xichtíku zela by díra pustá. |
16.03.2020 - 21:52
ST
|
16.03.2020 - 21:51
Waúúú, ST
|


